• Fashion News  • Jedinečné líčení a šperky – první kapka nové Chanel

Jedinečné líčení a šperky – první kapka nové Chanel

S příchodem července o sobě nechává znovu pomalými doušky slyšet i pařížský módní dům světové Coco Chanel. Co se chystá?

Podle oficiálních stránek a světových módních magazínů to vypadá na již třetí nezapomenutelnou spolupráci Karla Lagerfelda, Maria Testina a Keiry Knightley. Šeptanda i první oficiální snímek této kombinace zobrazuje britskou herečku s perfektním vamp nalíčením, doplněnou o šperky z nadcházející kolekce „Coco Crush.“

Šperky zařazené do této kolekce jsou známé především svou smyslností, nadčasovostí a schopností proměnit celkový vzhled v elegantní. Fotografie tak znovu potvrzuje známé pravidlo, pro Chanel tak známé, a to sice, že:

„Jednoduchost je tajemstvím veškeré skutečné elegance.“

keira_knightley_cococrush_hoch_article_zoom

Kompletní série fotografií z této spolupráce by měla být zveřejněná letos na podzim a to souběžně s novým filmem Keiry Knightley: „Collateral Beauty“. V něm hraje spolu s Willem Smithem, Kate Winslet, Helen Mirren, Naomie Harris a Edwardem Nortonem.

Keiru Knightley jste mohli pro značku Chanel zahlédnout již před lety v kampani na parfém „Coco Mademoiselle“ a propagovala také rtěnky „Rouge Coco.“

o-KEIRA-KNIGHTLEY-COCO-CHANEL-facebook

 

Zdroj: 12