• Fashion News  • Diesel s Jillian Mercado
Jillian Mercado, Diesel 2014

Diesel s Jillian Mercado

Umělecký ředitel Diesel Nicola Formichetti obsadil módní editorku a bloggerku Jillian Mercado ve své jarní kampani 2014. Tato kampaň je zajímavá tím, že 26ti letá Jillian je upoutaná na vozíčku kvůli své nemoci, trpí svalovou dystrofií.

Jillian Mercado, Diesel 2014
Zářivě červená rtěnka, platinové blond vlasy, invalidní vozík, který by se neměl skrývat. V mnoha kampaních vystupují dokonalé modelky, které zná celý svět. Ale proč by měli být kampaně pořád stejné? Šanci by měl dostat každý. Tato krásná bloggerka dává této kampani zcela jiný úhel pohledu a na dokonalosti neubírá ba naopak. Má dát naději lidem, kteří si říkají ” můj život je u konce.”

Rozhovor a fotky s touto sympatickou slečnou budou viset ve všech prodejnách Diesel. Otevřou lidem oči a každý se u nich zastaví a bude tuto velmi vydařenou a jedinečnou kampaň obdivovat.

Na začátku nemohla uvěřit, že by byl vybrána a že společnost tak zaujala.

A jak Jillian Mercado řekla, její funkce v této nové kampani je efektivní v tom, jak se ukazuje,  “každý může nosit Diesel – Nemusíte být supermodelka, nemusíte být milionářem, můžete ji nosit bez ohledu na to, kdo jste a jak vypadáte. “

Jillian Mercado, Diesel 2014

Pokud Vás tato slečna zaujala svým optimismem a láskou k módě rozhodně navštivte její blog www.manufactured1987.com.

Jillian Mercado, Diesel 2014

 

Zdroj