• Lifestyle  • EKLEKTICKÝ LOFT

EKLEKTICKÝ LOFT

Čistě bílé zdi, které tvoří jedinečné pozadí pro stylovou barevnost, jsou hlavními atributy tohoto Stockholmského loftu. Sněhově bílá dominuje nejen stěnám, ale také podlahám z lité epoxidové pryskyřice, takže interiér působí neomezeným dojmem. S prostorem pak skvěle kontrastuje nábytek v jasných barvách.

To vše dodává celému prostoru na živosti, ale zároveň vytváří neuvěřitelně útulné prostředí. Pocit útulnosti je navozen především teplými odstíny barev, různým, na první pohled jen těžce kombinovatelným vzorům a texturám, které jsou doplněny stylovými dekoracemi. Navzdory tomu, že loft není velký, je zde na každém kroku cítit individualismus a osobitý styl.

V přízemí nalezneme jednoduchou kuchyni v bílém matu s deskou z černého kamene. Kousek opodál se pak nachází jídelna, kde můžeme obdivovat masivní stůl z tmavého ořechového dřeva, doplněný několika apartními židličkami s železnou konstrukcí a koženým polstrováním. Mix nejrůznějších stylů, barev a zařizovacích předmětů nalezneme také v obývacím pokoji, jenž plynule navazuje na jídelnu. Jako stylové sezení pak byla použita textilní houpačka. Ačkoli na první pohled působí nesourodě, dohromady spolu tvoří jedinečnou a líbivou syntézu reprezentující osobitý styl majitelů a jejich smysl pro detail. Vždyť celý design bytu je jejich dílem!

Na obývací pokoj plynule navazuje dětský pokoj, zařízený jak jinak než ve stylové barevnosti a různé kombinaci vzorů a textur. Nahoře na galerii se pak nachází ložnice. Tento byt je dokonalou ukázkou toho, že dobrý design se dá vytvořit v každém bytě a není potřeba velký budget. Stačí jen trocha vkusu…

Zdroj fotografií: Freshome