• Fashion News  • Na trh přichází romantická kolekce Gucci Home Décor

Na trh přichází romantická kolekce Gucci Home Décor

Patříte mezi milovníky originálních doplňků, které rozzáří každý temný kout a vyplní váš domov příjemnou atmosférou? Pak je nová kolekce italské módní značky právě pro vás! Podívejte se, co krásného pod záštitou značky Gucci vzniklo tentokrát.

Pro světově proslulou značku je neomylným symbolem logo dvou spletených G, která představují iniciály jejího zakladatele a vášnivého milovníka koní, Guccia Gucci. Není to ale pouze logo, které se lidem vybaví při zmínce onoho módního domu. Je to především velmi osobitý styl, kterým si Gucci získal miliony příznivců po celém světě a zároveň se jím výrazně liší od všech svých konkurentů.

Řeč je o jemných romantických liniích, jež jsou perfektně sladěny se vzory, ze kterých přímo srší energie a vášeň. Ani u kolekce Home Décor tomu není jinak a jedinečný mix protikladů jí rozhodně nechybí. Stejně tak ji provází i motivy tygrů, hadů a dalších zvířat, které jsou pro značku typické.

Za jejím vznikem stojí současný kreativní ředitel módního domu, Alessandro Michele, známý svou láskou k renesanci, jež se silně vpíjí do jeho tvorby.

Poslední kolekce Alessandra Michele s renesančními prvky – spring/summer 2018

“Cílem nebylo navrhnout již hotový look, kterým by se zákazníci museli řídit, ale poskytnout jim jednotlivé produkty, kterými si lze obytný prostor upravit a přizpůsobit podle svého,” uvedl Michele.

V kolekci jsou zahrnuty malé drobnosti, jako například svíčky, talíře, podnosy nebo polštářky, a lze vybírat i ze základních kusů nábytku – třeba židlí či paravanů. I přes rozmanitou cenovou škálu se ale při nákupech kolekce peněženky zákazníků nemálo prohnou. Nejlevnější doplňky začínají totiž na $190 (zhruba 4 400,-) a ceny se vyšplhají až k téměř $30 000 (necelých 700 tisíc korun).

Židle zdobí ruční výšivky a jejich výroba trvá až 10 hodin

O nové tvorbě dala světu značka vědět prostřednictvím sociálních sítí, na kterých zveřejnila několik ilustrací z dílny Alex Merry Art, jež zobrazují základní kousky z kolekce.

Všechny doplňky bude možné zakoupit od září online na gucci.com a ve vybraných obchodech.

Líbí se vám tyto originální kousky s nádechem renesance? My jim rozhodně říkáme ano!

 

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8