• Fashion News  • Ellie Goulding Star Collection nyní exkluzivně v Deichmann

Ellie Goulding Star Collection nyní exkluzivně v Deichmann

Britská zpěvačka Ellie Goulding, která se nejvíce proslavila především hitem ke kasovnímu trháku 50 odstínů šedi, písní Love Me Like You Do, už není jen zpěvačkou! Nyní uvádí svou vlastní kolekci obuvi pro řetězec Deichmann. A máte se na co těšit!

Ellie Goulding je jednou z mála hvězd, která si nejen své písně sama skládá, ale ke všemu ovládá perfektně hru na nástroje, jako jsou kytara, bubny a klávesy. Patří k nejúspěšnějším britským umělkyním, ale to evidentně není jediná věc, na kterou je nadaná! Nyní přichází s vlastní kolekcí obuvi, kterou připravila pod taktovkou společnosti Deichmann.

deichmann 4

Ellie zaujme nejen krásným hlasem, ale také skutečně vytříbeným vkusem. V její kolekci najdete všechny možné modely, na které si vzpomenete – ať už chcete tenisky, sandálky, podpatky, espadrilky, pantofle na podpatku nebo platformy, v této kolekci si zajisté vyberete!

deichmann 1

Kolekce se nese v duchu motta „Rock your Look“. Těšit se můžete na extravagantní tvary, pestré barvy nebo nýty, které do kolekce vnáší pravý rockový nádech.

deichmann 3

Ellie Goulding říká o kampani: „Pro mě je obuv výrazem momentální nálady. Uvedení kolekce mi umožňuje vyjádřit můj styl. Moje kolekce obsahuje modely pro každou příležitost. Opravdu se nemohu rozhodnout, jestli nosím raději podpatky nebo sandálky – pořád je střídám.“

deichmann 5

Za doprovodnou kampaní stojí hvězdný fotograf Louie Banks, za styling odpovídala Cher Coulter, která má za sebou spolupráci s hvězdami jako Kirsten Dunst nebo Demi Moore. Režisérem doprovodných spotů se stal Emil Nava, který realizoval hudební videoklipy například pro Rihannu, Selenu Gomez nebo Calvina Harrise.

deichmann 2

Spojení takových profesionálů, a to napříč profesemi, nemohlo dopadnout jinak, než skvěle. No… však to posuďte sami!

https://www.youtube.com/watch?v=_edLgUuHp7Y

A co vy? Ulovíte si nějaký kousek ze Star Collection by Ellie Goulding for Deichmann? Pokud ano, napište nám do komentářů, na jaký máte spadeno!

Brzy se navíc můžete těšit na soutěž o voucher v hodnotě 3 000,- Kč právě na nákup v prodejnách Deichmann. Sledujte pravidelně naše stránky a Facebook a dozvíte se víc!

Zdroje: Databáze Deichmann, Video: Youtube ZDE