• Styling  • Evergreen, který neomrzí

Evergreen, který neomrzí

Je s námi stále, každou sezónu. Je stále stejný a přesto umí překvapit. Je stylový, ležérní, klasický a nejen modrý. Rozumí si obyčejným tričkem i košilí a už několik desetiletí není jen pracovní uniformou. Umíte si představit svůj život bez denimu?!

Denim nikdy nevyjde z módy a neomrzí. Každá sezóna nám ho ukazuje v jiném světle, obměňují se trendy a styl, odstíny, střihy nebo zdobení. Letos si užijte volnou ruku ve výběru a nebojte se nových kousků. Šatník si doplňte stylovou džískou, overalem, košilí, šaty nebo kabátem. O klasických džínách ani nemluvím.

Džínová bunda patří mezi základní kousky šatníku a neomrzí vás několik sezon. Navíc se dá skvěle kombinovat se vším. Věčná džínová košile je stylová a ležérní a nosit ji můžete k pouzdrovým sukním, kalhotám  a nebojte se ji kombinovat i s jinou džínovinou.

 

Džíny jsou kapitola sama o sobě. Základ šatníku tvoří klasické rovné a tmavší. Rozšířit svoji sbírku můžete džínami se záplatami, vyšíváním, flitry, prodřením nebo buďte za rebelku a pořiďte si džíny v motorkářském stylu.

Overaly jsou zde již několik sezón, tak proč si nevybrat džínový. Pohrajte si s doplňky a buďte za hvězdu.

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Renata je stylistka, redaktorka a spoluzakladatelka módního webu Style team Šantovka. Móda a styl je její neodmyslitelnou součástí. Sleduje módní trendy, kolekce našich i zahraničních návrhářů, módní magazíny. Podílí se na stylingu editorialů, produkci módních přehlídek, píše články a pomáhá najít ženám a mužům jejich styl. Móda a to co si oblékáte o vás hodně vypovídá a má velkou moc. Tím co máte na sobě můžete někoho inspirovat, může si vás všimnout váš vyvolený, můžete získat práci snů a hlavně můžete být sami sebou...