• Styling  • V módě jsou masivní náušnice velikosti XXL

V módě jsou masivní náušnice velikosti XXL

Korálkové závěsy, střapce, kovové kruhy a štrasové kompozice prozáří váš obličej a dodají oblečení exotický, romantický nebo luxusní náboj. Čím výraznější model zvolíte, tím lépe. Řekneme vám, jaké masivní náušnice se nosí a proč bychom si je měly pořídit.

Bižuterie je opravdu skvělá kamarádka, která z jednoduchého outfitu vykouzlí originální a neokoukaný look.

V této sezóně máte velikou výhodu. Jen těžko s bižuterií pochybíte, protože je stále v kurzu. Navíc velké masivní kousky, vrstvení a výrazné barvy jsou v módě. To samozřejmě neznamená, že když zvolíte jemný a jednoduchý doplněk, uděláte špatně – vše záleží na zvoleném oblečení a naladění. Jde hlavně o to, aby ve výběru doplňků byl nápad. Bižuterie má především upoutat, respektive váš styl by měla pozvednout.

Módní trendy v roce 2017 jsou v podobě velkých geometrických tvarů – tím jsou myšlené kruhy, kužely a koule.

Konkrétním trendem jsou masivní náušnice, vyrobené ve tvaru tyče, které často zdobí květiny. Dlouhé náušnice jsou zvláště populární v tomto období. Velmi módní u těchto doplňků jsou prvky ve formě řetězů a spirál.

Je třeba poznamenat, že určitým trendem v této sezóně je asymetrie. To je důvod, proč módní návrháři doporučují používat pouze jednu velmi masivní náušnici nebo dvě různé náušnice. Rebelství je letos prostě IN. Zlaté a stříbrné náušnice se skvěle kombinují s jakýmkoliv outfitem, štrasové, výrazně barevné náušnice zas s bílým, černým nebo černobílým oblečením.

Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16