• Beauty  • Falshe eyelashes- jak mít řasy jako z mola?

Falshe eyelashes- jak mít řasy jako z mola?

Každá z nás určitě sní o dlouhých hustých řasách. Jistě jste již také vyzkoušela několik řasenek s různými efekty, trik se skrývá ale v nalepovacích řasách. Jak je správně vybrat, nalepit a starat se o ně? 

Existuje několik variant nalepovacích řas, k večernímu výraznějšímu make upu se více hodí řasy celé. Na denní nošení se však více hodí jednotlivé trsy nebo nalepovací konce, které vám vytvoří ten kočičí pohled, po kterém každá z nás touží.

Do řas je lepší investovat a zajít například do prodejny M.A.C., kde vám nabídnou řasy z kvalitního materiálu a vydrží vám delší dobu.

1ad6983099afee769e7f89154485fa9b

Pokud zjistíte, že jsou pro vaše oči řasy až moc dlouhé, tak stačí vzít nůžky a řasy zkrátit. Pozor, zkracujte však vždy ze strany, kde řasy končí a jsou delší a ne ze strany vnitřního koutku, jinak by to mělo opravdu nepřirozeny a divný efekt. To samé platí, pokud vám řasy přijdou až moc dlouhé, stačí zastřihnout a kartáčkem na obočí řasy rozčesat.

U stejné již ověřené značky M.A.C. zakoupíte i lepidlo s názvem DUO. Existuje ve dvou variantách- bílé a černé.

pps-0281_lg

S růžovým nápisem je lepidlo černé, to znamená, že až po nalepení zaschne, tak bude mít lepidlo černou barvu. Naopak lepidlo s modrým nápisem je průhledné, takže je více univerzální pro jakýkoli make up. Toto balení vám vydrží opravdu dlouho, takže stejně jako u řas je lepší investovat do kvality.

Takže jdeme na to, namalujte si oči, předveďte perfektní oční linku (pokud nevíte, jak na ní, návod najdete v předešlém článku). Řasy si natočte (pokud ani to vám nic neříká, tak se vraťte do naší Beauty rubriky a listujte) a následně namalujte řasenkou.

pic6

Na řasy naneste lepidlo a nechte ho chvíli zaschnout, aby vám řasy po nalepení neklouzaly. Uchopte řasy s nalepeným lepidlem pinzetou uprostřed a nalepte je ke kořínkům řas na vašem oku. Pinzeta vám pomůže přilepit i konce řas přímo ke kůži oka, tudíž se vám nestane faux pas, že by se vám konečky řas v půlce večera odlepily.

Řasy si sundáte velmi jednoduše, stačí tahat za vnitřní koutek, následně odstraňte zbytky lepidla a vložte řasy zpět do krabičky, dle potřeby je rozčešte kartáčkem na obočí. Pokud se o řasy budete hezky starat, tak vám vydrží opravdu dlouho.

Pro lepší a pochopitelnější návod příkládám video od známé britské vizážistky Tanyi Burr, jejíž Youtube kanál jistě stojí za shlédnutí.


Zdroj