• Fashion News  • Festivalová horečka je tu! Vyrazte na festival s limitovanou kolekcí batohu Baťa a Colours of Ostrava

Festivalová horečka je tu! Vyrazte na festival s limitovanou kolekcí batohu Baťa a Colours of Ostrava

Letošní festivalová sezóna je opravdu bohatá na line-upy, které lákají na zahraniční interprety a vypadá, to že spousta z nás stráví část léta na festivalech a jedním z nich je nejvíce očekávaných Colours of Ostrava. Chcete být letos na festivalu cool a originální? Značka Baťa a festival Colours of Ostrava si pro všechny, kteří milují festivalové období připravili limitovanou edici vychytaného batohu s kterým se neztratíte a nezapadnete ani v tom největší davu!

Po loňské úspěšné spolupráci tenisek vznikla limitovaná kolekce moderních batohů v exkluzivní spolupráci značky Baťa, festivalu Colours of Ostrava a kreativního studia Kantors Creative Club. A co je na batohu supercool?

Vyniká díky sofistikovanému tvaru, svěžímu designu a kvalitnímu zpracování. Na batohu nechybí ani stylové vychytávky nejen na festival. Batoh tak nemusíte nosit jen v období festivalové sezóny, ale tento designový kousek můžete vzít provětrat spolu se svým outfitem do města. Jeho praktický objem 17 litrů zajistí, že unese vše potřebné a vleze se vám do něho spoustu věcí, ať už potřebných či nepotřebných, které musíte mít vždy po ruce.

Nahlédněte do galerie a objevte limitovanou kolekci vychytaného batohu

4
5
3
Bez názvu-2

Zažij Baťu na vlastní kůži

Na samotném festivalu, který odstartuje 18. července a potrvá až do 21. července, a koná se v industriálním areálu Dolních Vítkovic v Ostravě, nebude chybět kreativní aréna u haly Gong pod taktovkou značky Baťa. Kreativní aréna nabídne zábavný program pro všechny malé a velké festivalové fanoušky. Na co se těšit? Jedním z programu je workshop s možností si vyrobit netradiční doplňky z kůže.  Setkat se s novou tváří značky, kterou se stala zpěvačka Lenny a zároveň se zúčastnit její autogramiády. Nakoupit si stylové kousky od známých blogerek Bloges Robes nebo pořídit si novou obuv či netradiční doplňky z festivalové kolekce, kde nebude chybět designový batoh ve dvou barvách.

Svoji účast potvrdil Thomase Archera Bati, který bude součástí festivalového diskuzního fóra MELTINGPOT v panelové diskuzi zaměřené na České značky. Pravnuk zakladatele Tomáše Bati a zároveň ředitel marketingu celé skupiny Baťa se podělí o svůj pohled na tuto značku s dlouholetou tradicí a na její lokálnost i globální působení.

Na Colours bez otravného čekání u vstupu

Ve dvou prodejnách Baťa – Flagship Store na Václavském náměstí v Praze a v Brně v ulici Česká si můžete vyměnit vstupenky za pásek na ruku a vyhnout se tak dlouhým frontám. No není to úžasné? Festivalová sezóna může začít!

Supercool batoh ve dvou barvách je k dostání ve vybraných prodejnách Baťa a nebo si ho můžete pořídit online.

 

Zdroj: archiv značky Baťa

Marketing manager