• Lifestyle  • Find your Signature aneb najděte svou vůni s PartyLite

Find your Signature aneb najděte svou vůni s PartyLite

Ačkoli to při pohledu z okna ještě nevypadá, jaro se pomalu ale jistě blíží. Na jarní sezónu 2017 se proto připravila i společnost PartyLite, která se zaměřuje na svíčky, vůně bez plamene, dekorace a aromalampy.  Pokud už i vy začínáte mít chladných dnů dost, neexistuje lepší cesta, jak setřást poslední dotek zimy, než  provonět dům ovocnou a květinovou svěžestí vůní PartyLite.

unspecifiedNa skok v tropické zahradě

Nové tropické vůně jako Sladký ananas, Růžová guava, Exotická maracuja či Kokosová vanilka vás doslova omámí. Tropické květy Gardénie vás pro změnu okouzlí svou lehkostí a krémovou svěžest. Maliny, mandarinky a grapefruit v jarní kolekci PartyLite dotváří intimní atmosféru a zároveň vás díky své ovocné vůni dobijí energií.

Nejen vůně ale i jarní kolekce doplňků a dekorací je inspirovaná tropickými listy a květinami. Zatímco exotické designy v zářivých barvách dodávají kolekci jarní svěžest, metalický lesk představuje klasickou eleganci.

Ať už Jasmínová gardénie, Divoký ibišek nebo Sladký ananas, jaro ve stylu PartyLite je kombinací svěží zahrady s bohatě květinovými a exotickými vůněmi. Díky novému konceptu „Find Your Signature aneb Najděte si svou vůni“ můžete z deseti stálých a deseti sezónních vůni Signature vytvořit na 190 jedinečných kombinací.

VTřpytivá krása

Kromě široké nabídky vůní potěší jarní kolekce PartyLite i milovníky jedinečných doplňků a dekorací. Design jiskřivého stříbrného skla či zlatého kapradí, vybrané ručně foukané svícny nebo keramické šestihranné svícny jsou to pravé pro navození dokonalé wellness atmosféry i v prostředí vašeho domova.

Sezónní vůně bez plamene

Populární SmartScents neboli vonné tyčinky bez plamene si můžete nyní dopřát i v sezónních Signature vůních. Tyto vonné tyčinky si navíc můžete díky praktickému držáku GoSmart užít i při vašich cestách autem.


Foto: PartyLiteSnímek obrazovky 2017-02-03 v 15.19.13