• Fashion News  • Lady Gaga ikonou Tiffany & Co.

Lady Gaga ikonou Tiffany & Co.

S příchodem února zveřejnila legendární společnost Tiffany & Co. první fotografie z nadcházející kolekce. Jaké typy šperků budou udávat trend v jarní sezóně? A jak vypadá spojení Lady Gaga s touto téměř dvě staletí existující společností?

Lady Gaga o Tiffany & Co.:

“In New York, you’re born knowing that Tiffany is the best, and that it is where the magic happens. The Brand is definitive and iconic, yet continues to push and evolve with the times,” said Lady Gaga.

Každý, kdo se narodil v New Yorku, ví, že Tiffany je nejlepší a že je to magické místo. Značka je definitivní a ikonická, přesto nadále tlačí a vyvíjí se s dobou.

senatus_7f_0ZI

To me, Tiffany represents timeless American jewelry.”

Pro mě Tiffany představuje nadčasové americké šperky.“

Tiffany & Co. letos slaví 180 let od svého založení a možná i právě proto je jejich kolekce Tiffany Hardwear taková, jaká je.

16298775_10154480900208068_3836878287052726754_n

As fiercely feminine as our new Tiffany HardWear collection, she captures the power and energy of New York.“

Je nelítostně ženská jako naše nové kolekce Tiffany Hardwear, ona zachycuje sílu a energii New Yorku.“ Píše Tiffany & Co. k jmenování Lady Gaga tváří kampaně na sociálních sítích.

Společnost Tiffany & Co. si nicméně připravila i další eso. Černobílé fotografie svým stylem i zachycením zpěvačky odkazují do minulosti. Přesněji k stylu Audrey Hepburn, prezentovaném právě ve snímku Snídaně u Tiffanyho. Takhle vypadá uvedení kampaně:

http://https://www.youtube.com/watch?v=37maRtY7D6Y

Zpěvačka spoluprací s Tiffany & Co. navazuje na herečky Lupita Nyong’o a Elle Fanning.

Šperky z kolekce jsou k dispozici od jara na vybraných zahraničních e-shopech. Snad brzy dorazí i k nám.

 

Zdroj: 1, 2, 3