• Fashion News  • GEOSHOPPING

GEOSHOPPING

Screenshot_2014-01-16-21-20-19

akcehned.cz

Také milujete slevy? Necháte se nalákat velkými zářivými nápisy na vitrínách a neodejdete z obchodu dokud nevyberete alespoň jeden z levnějších kousků? Po dlouhém nakupování si rádi zajdete na dobrou kávu nebo zaskočíte na výstavu? V tom případě pro Vás máme naprostou vychytávku!

Všichni známe ten pocit tichého hlásku, který kdesi v podvědomí vybízí ke zlepšení nálady pomocí nákupů. Malý nezbeda, jehož hlasu nejde odolat. Jenže kterým směrem se vydat, která obchodní centra navšívit už poradit neumí. Právě kvůli tomu se aplikace, jenž se ve světě stala fenoménem, dostala i k nám a hravě nám poradí, kde najít slevy, výhodné nabídky obchodů a akce a to vše zobrazí v mobilním telefonu.
Nejen, že aplikace zobrazí konkrétní informace o slevě, ale zobrazí nabídku ve Vašem telefonu na mapě a následně Vás prostřednictvím GPS dovede až k ní. Jedná se o unikátní mobilní aplikaci akcehned.cz, která je ke stažení i využívání pro mobily zdarma.

Ať už v okolí Vašeho domova nebo v cizím městě Vám tato šikovná pomocnice vyhledá nejen obchody, ale i možnosti stravování, kulturních akcí či večerní párty! V současné době je možné ji využít na všech mobilních telefonech s operačním systémem Android.

Tak vzhůru do víru mobilního dění, kde Vám už nikdy neunikne žádná sleva ani párty!