• Lifestyle  • Milujeme choco, milujeme chocoloco
chocoloco, personalizovaná čokoláda

Milujeme choco, milujeme chocoloco

Milujete čokoládu a rádi objevujete její nové chutě, přísady a aroma?
chocoloco, personalizovaná čokoládaCo kdyby jste měli možnost si vytvořit unikátní tabulku čokolády dle vlastní chuti? Přesně takovou možnost Vám přináší Chocoloco!

Původně vznikla personalizovaná čokoláda jako dárek pro milovanou ženu, což byl už jen pouhý krok k jejímu uvedení na trh.
Název čokoládového projektu je inspirovaný španělským slovem ,,Loco”, jehož význam je ,,bláznivý. Kombinace některých přísad ve spojení s čokoládou totiž může působit bláznivě, ale jen do doby, než ji ochutnáte.

Chocoloco se vyrábí z kvalitní francouzské čokolády z kakaových bobů, které dozrávají pod přísným dohledem na nejlepších kakaových plantážích po celém světě. Další zárukou kvality je kakaové máslo bez příměsí rostliných tuků, třtinový cukr a přírodní vanilka. Jak všichni víme, čokoláda obsahuje antioxidanty a látky snižující krevní tlak. V malém množství je tak prospěšná nejen fyzicky ale prospívá i duševnímu zdraví a nebudeme si nic namlouvat, všichni ji milujeme.

chocoloco, personalizovaná čokoládaV e-shopu Choco Loco si můžete jako základ vašeho sladkého mistrovského díla vybrat hořkou čokoládu Elianza Noir s 55 % kakaa, mléčnou čokoládu Elianza Lait s 35 % kakaa nebo bílou Elianza Ivoire s 34% obsahem kakaového másla.
Po odeslání a zpracování Vaší objednávky se čokoláda nalije do formiček a pomocí speciálního vibračního přístroje se z ní odstraní nežádoucí bublinky. Následně se do ní přidá až 6 přísad, výběr je skutečně obrovský.

17 druhů oříšků, 23 druhů sušeného ovoce a 29 různých sladkostí od lentilek přes gumové medvídky až po cereálie. K dispozici jsou i 4 druhy koření včetně krystalické soli. Před zatuhnutím čokolády je možné do ní pomocí šablon vytlačit nápisy, vzory či loga společnosti. Následně čokoláda tuhne ve speciálním prostředí s 13°C až 18°C. Na závěr nesmí chybět originální obal, který vybíráte ze dvou různých kolekcí.
Kolekce Květiny slouží jako dárek pro ženy a kolekce Hraj nabízí prostor pro Vaše originální nápady, kresby, vzkazy či samolepky.

Nyní nezbývá než popřát Vám dobrou chuť a sladký zážitek, který jste si sami namixovali.

 

 

Zdroj: Chocoloco