• ppl talk  • GHIACCIO BY ELAJEDIOVA

GHIACCIO BY ELAJEDIOVA

Eliška Judová, která tvoří pod značkou ELAJEDIOVA svým přístupem k řemeslnému zpracování představuje, jak důležité jsou všechny kroky vedoucí k výsledné kolekci.

Každý kousek oděvu obsahuje příběh, kouzlo zachycené v okamžiku, kdy na něm designér pracuje. Název GHIACCIO vychází z italského označení pro námrazu/jinovatku.
Námraza je symbolem časného rána, čistoty a nemožnosti ji uchopit.

Znáte ten pocit jarního chladného rána, kdy se ještě drží jinovatka na stéblech trávy, vzduch ostře řeže do tváře a slunce se ospale probouzí na obzoru? Právě tento okamžik se snaží zachytit kolekce GHIACCIO. Jen okamžik, který je v se rozplyne s prvními hřejivými paprsky aELAJEDIOVA ledové krystaly se promění v opar.

Kolekce je založena na třech stěžejních
bodech:

Prvním z nich je bílá barva – studená, křehká a
pomíjivá.
Druhým bodem je motiv, který vychází z
inspirace struktury zmrzlé, sublimované vody.
Vzory vycházejí z různých forem ledové
námrazy.
Třetí, poslední bod je výšivka aplikovaná na oblečení.

O ELAJEDIOVA:
Křehkost a bezprostřednost protkaná odkazem k přírodě. To vše ELAJEDIOVAv nespočtu odstínů šedé. Detail je symbolem a symbol příběhem. Taková je značka ELAJEDIOVA, kterou v roce 2011 založila Eliška Judová. Pod tímto označením můžete najít limitované kolekce oblečení, tašek a kožených doplňků. Kolekce jsou výsledkem hledání přístupu k tématu, spontánním procesem zamyšlení a realizací v rámci tradičních jednoduše řemeslných postupů.

 

 

www.elajediova.com