• Fashion News  • GOLDBERGH stylově na hory

GOLDBERGH stylově na hory

Lyžařská sezóna je v plném proudu. Už víte, v čem letos na horách zazáříte? Prohlédněte si zimní kolekci luxusní značky GOLDBERGH, kterou si díky jedinečnému stylu, špičkové kvalitě a dokonalému zpracování oblíbila i nizozemská královská rodina. 

Modely Goldbergh se vyznačují jednoduchým, moderním stylem a v kolekci je nejen lyžařská móda, ale i oblečení do města.
Kromě oblíbené černé a bílé je letošním trendem červená barva a army styl. Na sjezdovce se skvěle vyjímají i výrazná žlutá a růžová, a na apres-ski moderní zlaté a šedé modely.
V  outfitech značky GOLDBERGH si letošní hory užijete stylově a nikdo vás nepřehlédne. Stačí si jen vybrat v jakých barevných kombinacích budete sjíždět lyžařské svahy.

Oblečení a doplňky Goldbergh můžete vybírat v největší prodejně zimního vybavení DAVID SPORT, i z pohodlí domova v e-shopu.

Renata je stylistka, redaktorka a spoluzakladatelka módního webu Style team Šantovka. Móda a styl je její neodmyslitelnou součástí. Sleduje módní trendy, kolekce našich i zahraničních návrhářů, módní magazíny. Podílí se na stylingu editorialů, produkci módních přehlídek, píše články a pomáhá najít ženám a mužům jejich styl. Móda a to co si oblékáte o vás hodně vypovídá a má velkou moc. Tím co máte na sobě můžete někoho inspirovat, může si vás všimnout váš vyvolený, můžete získat práci snů a hlavně můžete být sami sebou...