• Styling  • Valentýn je za dveřmi! Už víte, co na sebe?

Valentýn je za dveřmi! Už víte, co na sebe?

Svatý Valentýn se nese ve znamení lásky a vzájemného pochopení mezi partnery. Slavíte svátek svatého Valentýna a lámete si hlavu, co si na tento tak významný den obléknout? Hoďte se od hlavě až k patě do gala! A my vám rádi poradíme, jak na to.

V den svatého Valentýna je zvykem poslat své nejbližší a milované osobě květiny, sladkosti, dárky a pohlednice s nejčastější tématikou srdce i jiných symbolů lásky. Den svatého Valentýna pochází z anglosaských zemí a slaví se čtrnáctého února.

Sexy šaty nebo svůdný top se sukní či kalhotami?

Elegantní, pouzdrové, krajkové, s volánky i s velkým výstřihem… Právě takové šaty nebo topy si můžete v tento den se vší parádou vzít na sebe. Zároveň vám takový kousek dodá na svátek zamilovaných sebevědomí i sex-appeal. Je to skvělá příležitost vyrazit na první rande nebo na večeři se svým mužem.

Spodní prádlo – základ svůdného outfitu na Den svatého Valentýna

Krásné spodní prádlo je hlavní součástí outfitu na Den svatého Valentýna. Svého partnera ohromíte spodním prádlem ve svůdné červené, černé nebo třeba jemné pudrově béžové či sněhově bílé barvě. Tyto barvy patří neodmyslitelně k tomuto dni zamilovaných. Navíc tyto barvy sluší opravdu každé ženě a pokud se dobře zvolí k outfitu, budete mít vyhráno.

Valentýn ve znamení kabelek a bot

S drobnými detaily bude váš outfit na Den svatého Valentýna perfektní: Zaujměte třpytivými doplňky, vhodně zvoleným psaníčkem a obuví na vysokém podpatku, a to v podání kozaček, lodiček či sandálků. Volba je zcela na vás!

 

Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18