• Styling  • Grafické vzory – velký návrat 60. let

Grafické vzory – velký návrat 60. let

Je tomu skutečně tak, nejrůznější grafika, která je nyní velice populární, ovládla přehlídková mola a bleskem se rozšířila i k nám, ženám, které chceme být krásné, přestože nejsme modelkami. Můžeme tak ovšem vypadat. V tomto článku vám ukážeme, jak jednoduché je si najít zajímavý look, který padne každé ženě.

Propojením černé a bíle klasiky či barevné společně s nejrůznějšími grafity v podobě novin, časopisů, nápisů a vzorů jsou trumfem, kterého můžete nyní dosáhnout i vy. Zimní kolekce značkového oblečení a bot mají tyto kousky již skladem, tak neváhejte s jejich nákupem, budete okouzlující.

Černo-bílá klasika

Jestliže si moc nepotrpíte na barvičky, pak kombinace bílé a černé, a to obzvláště v geometrických vzorech, je naprosto univerzálním lookem do běžného dne i na slavnostní události. Jak můžete vidět na fotkách, zvolit kalhoty a tričko s proužky nepatří mezi špatný krok. Naopak!

Čím barevnější, tím lepší

U barevné geometrie grafických vzorů se meze nekladou. Pokud si zcela nevíte rady, jak správně nakombinovat barevný outfit, pak si pořiďte komplet, který zaručí, že barvy, které budou na oblečení obsažené, jsou v pořádku a ladí k sobě. To, jestli si zvolíte barevné oblečení do studeného tónu nebo naopak do teplého, je čistě na vás. Studenější tóny ale více sluší tmavším typům a teplejší naopak světlejším. To je další rada, která vám může pomoci.

Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13