• Fashion News  • H&M přichází s kolekcí inspirovanou seriálem Sex Education od Netflixu

H&M přichází s kolekcí inspirovanou seriálem Sex Education od Netflixu

Seriál Sex Education z dílny společnosti Netflix je od své první řady na předních příčkách divácké sledovanosti. Nyní, s blížící se třetí sérií, spojil Netflix své síly s H&M a společně vytvořili kolekci s podtitulem „Back-to-campus“. Pro tuto exkluzivní spolupráci vytvořila H&M kampaň zaměřenou na silné momenty z předchozích řad seriálu, které jsou spojené s posílením postavení žen, sebeláskou a transparentností. Kolekce Sex Education x H&M bude k dostání v obchodech H&M a na hm.com 12. srpna 2021.

Kolekci tvoří univerzitní oděvy v karmínově červené barvě s logem názvu fiktivního města Moordale. Všechny kousky jsou v retro kampusovém stylu, inspirované hlavními postavami seriálu, které jsou na některých z nich i vyobrazeny. Celá kolekce, včetně doplňků, je vyrobená z udržitelných materiálů.

JAK DOBŘE ZNÁTE SERIÁL SEX EDUCATION?

ZAPOJTE SE DO KVÍZU SPOLU S MLADÝMI ČESKÝMI INFLUNECERY!

Kolekcí H&M x Sex Education, která je inspirovaná seriálovým světem a jeho hlavními postavami, chce značka osvětlit témata jako inkluze, přijetí a hledání sebe sama a svého místa ve světě. K uvedení kolekce se H&M ČR rozhodlo spojit s influencery Lubošem Kulíškem, Honzou Fantou, Helluno a Marianou Prachařovou, kteří seriál Sex Education milují a nenechali si ujít ani jeden díl od první série.

„Pro fanoušky seriálu Sex Education a našich influencerů připravujeme i exkluzivní lokální event,“ vysvětluje Martin Kluka, Loyalty Manager H&M ČR.

Ten se bude konat v pátek 6. srpna od 20:00 v exkluzivním Mama Shelter Hotel v Praze. Bude se jednat o kvízový večer, neboli pub quiz, kdy jednotliví influenceři sestaví tým ze svých fanoušků, registrovaných skrze věrnostní program H&M Hello Member. Společně pak poměří síly proti zbylým týmům ve svých znalostech seriálu Sex Education.

K dispozici bude také speciální e-mailová adresa nestydsezeptat@hm.com, kam můžete v termínu od 19. 7. do 6. 8. posílat své dotazy na téma vztahů a sexu. O odpovědi se postará odborník a profesionální terapeut, takže stud můžete dát stranou.“

Zdroj fotografií: H&M Česká republika

Marketing manager