• Styling  • Hravý trend širokých nohavic

Hravý trend širokých nohavic

Kalhoty s širokými nohavicemi, tzv. palazzo, se staly v předešlých letech, ale i letošním roce velmi žádaným kouskem oblečení. Není se ani čemu divit. Oblíbily si je jak celebrity, tak i ženy z módní branže, které mají rády pohodlí a zároveň dbají na svůj perfektní outfit. Široké nohavice jsou navíc ideální do horkých letních dnů a díky střihu dokáží skrýt větší zadeček i širší stehna. Poradíme vám, jak je správně nosit a s čím kombinovat.

Pár tipů pro dokonalý styling:

Pro vysoké, ale i ženy malého vzrůstu

Ačkoliv střih širokých nohavic opticky zkracuje, hodí se proto dokonale na vysoké ženy. Ženy malého vzrůstu ale nepřijdou zkrátka. Pokud outfit doplní o obuv s vysokým klínem nebo podpatkem, mohou si široký trend s klidem také dopřát.

Zvýrazněte si pas

Toužíte po úzkém pase a perfektních křivkách? Pak si zastrčte do kalhot top, halenku či tílko a přidejte opasek, který bude ladit k celkovému outfitu. Tímto jednoduchým krokem si vytvoříte chtivé křivky.

Základem jsou rovná záda

Rovná záda jsou důležitá pro mnoho módních stylů a trendů. Rovná záda jsou taková must have, na kterou bychom neměly při chůzi zapomínat. U volného oblečení to platí dvojnásob. Myslete na to, abyste stála vzpřímeně.

Mix barev a materiálu stojí za námahu

Pokud vsadíte na jednobarevné kalhoty, experimentujte s kombinacemi i doplňky. Ke hladkým sněhobílým kalhotám oblečte klidně pletený robustní svetr. Nezapomeňte ani na masivní náhrdelník, anebo nepřehlédnutelné náušnice. Zkrátka, ať se kalhoty co nejvíce liší od ostatního.

Vsaďte na správně zvolené doplňky

Počítejte s tím, že extrémně široké nohavice strhnou veškerou pozornost. Proto je na místě vsadit na zajímavý doplněk nebo kabelku, která na sebe také strhne zájem.

Připravili jsme pro vás i pár kousků, z kvalitního materiálu a střihu, který vás neomrzí a zároveň nezklame. Jsou dobře kombinovatelné a hodí se například na rande, večírek, hudební festival i na farmářský trh.

Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17