• Lifestyle  • Inspirační průvodce – zabalte letos o Vánocích dárky ve velkém stylu a originálně

Inspirační průvodce – zabalte letos o Vánocích dárky ve velkém stylu a originálně

Dárky už máte nakoupené, ale ještě vás čeká to otravné, nekonečné balení? Pamatujte na to, že balení je ale stejně důležité, jako to, co je uvnitř! Velký podíl na svátečním dojmu mají dekorace a krásně zabalené balíčky s dárky. Ukážete tak obdarovanému, že jste si dali extra práci a balili jste dárky s láskou.

Věřte, že s trochou kreativity a s notnou dávkou inspirace, dokážete vytvořit opravdu krásně zabalené dárky, a to s naprostým minimem dekorací a obyčejným balicím papírem. Udělejte si z balení dárků příjemnou činnost – pusťte si vánoční film nebo sváteční playlist, udělejte si dobrý čaj nebo si dejte sklenici vína a tvořivé chvíle mohou začít!

V jednoduchosti je krása

Při balení dárků nemusíte sahat po strakatém barevném papíru a velkých saténových stuhách, v jednoduchosti je přeci krása. Jednobarevné papíry vypadají daleko elegantněji. A když k nim dobře sladíte stužku a přidáte na ni lístky bylinek nebo větvičku ze stromku, budete letos pod stromečkem za hvězdu.

Kvalitní balicí papír

Nejen barva hraje roli, ale také kvalita. Raději investuj do pevnějšího a kvalitního balicího papíru. Zase tolik ho nespotřebujete a ušetřený čas vám za to stojí.

Cukroví

A teď ke sladkému. Obyčejný hnědý balicí papír ozvláštněte například cukrovím. Třeba perníčkem. Mňam.

Zdroj foto: Pexels