• Styling  • Jak na mix barev v outfitu

Jak na mix barev v outfitu

Domníváte se, že barevné outfity na podzim nepatří? Pak si přečtěte tento článek. Ukážeme vám, že i ve chladném počasí lze styling nosit tak, aby jste se v barevném outfitu cítily pohodlně.

Na ulici to nutně nemusí vypadat nudně a šedivě. Můžete si skvěle pohrát s barvičkami a celkovému looku tak dát ten správný šmrnc. I přestože jste vyznavačkou tmavých nebo neutrálních barev a váš šatník zrovna nezáří, nemusíte jej od základu měnit. Právě neutrální základ se ke kombinaci skvěle hodí. Stačí si jen pořídit pár barevných doplňků, např. boty, pásek nebo kabelku.

Stejnou službu vám prokáže i opačný postup – doplníte-li výrazně barevné oblečení doplňky, v neutrálních tónech či se stejným barevným základem nemůžete udělat chybu.

Dvou až tří barevný outfit

Zkuste zkombinovat oblečení ve stejných pudrových nebo v neonových odstínech. Kabelku nebo obuv zvolte ve stejné barvě či v odlišné a to neutrální. Můžete se nechat inspirovat v koláži i ve videu.

Více barevný outfit

Kdo má chuť si za experimentovat, může nakombinovat podle chuti, barviček, kolik si jen zamane. Zde se fantazii meze nekladou. Důležité je, aby byl outfit vkusný a hlavně, abyste se v něm cítily pohodlně. Inspiraci opět najdete v koláži nebo ve videu.

Více outfitové inspirace ve videu

Zdroj: 1,2