• Gastro  • SUSHI MARU: Nejen chutně ale i stylově!

SUSHI MARU: Nejen chutně ale i stylově!

Nedávno jsme zavítali do nově otevřené japonské restaurace SUSHI MARU v 1. patře Palác Koruna na Václavském náměstí. Krásný designově vyladěný interiér, profesionální servis a výborná japonská kuchyně nás nemohli nechat lhostejnými.

Zdejší šéfkuchař, pan Kim, má 30-letou zkušenost s přípravou sushi. Své zkušenosti stihl nasbírat v různých koutech světa, ať už se jedná o Jižní Koreu nebo Spojené státy. Právě jeho dovednosti jsou důvodem, proč budete odcházet z této restaurace více než spokojeni.

Personál v SUSHI MARU vám nejen pomůže vybrat menu a ty nejvhodnější nápoje k němu, ale také se ujistí, že se zde budete cítit po celou dobu příjemně a komfortně a že budete mít vše, co potřebujete. Rádi poradí, pokud si nevíte rady se specialitami nebo za sebe doporučí.

SUSHI MARU je v ranních hodinách rovněž hotelovou restaurací hotelu Merchant’s Crown, podávají se zde snídaně pro hosty. Je to místo, kde vás rádi uvítají a zařídí, že si vychutnáte skutečně delikátní sushi.

Jako bonus si pro nás všechny, restaurace připravila 20% slevu, takže o důvod více do této nové restaurace zavítat co nejdříve!

Doporučení redakce Dailystyle.cz:

Ochutnejte speciality šéfkuchaře, které nabízí sushi a rolly se zajímavými chuťovými kombinacemi.

Nechte si místečko na výborné dezerty! Budete litovat, pokud neochutnáte! My se kvůli tomu museli do restaurace vrátit ještě druhý den.

Přejeme Vám dobrou chuť!


SUSHI MARUscreen-shot-2016-11-16-at-16-22-58

Palác Koruna, Václavské náměstí 1, Praha 1

www.sushimaru.cz

Facebook Sushi Maru

Instagram @sushimaruprague