• Nezařazené  • Jak se obléknout na večírek

Jak se obléknout na večírek

Chystáte se letos na večírek a stále nevíte, jaké oblečení, doplňky nebo obuv zvolíte? Máme zde pro vás pár užitečných tipů, které vám s výběrem outfitu pomůžou.

Overaly

Overaly jsou na večírek jako dělané. Pokud si nepotrpíte na odvážnější outfit, tato varianta je ta pravá. Overal má navíc tu schopnost, že vám vykouzlý šmrncovní siluetu a vyzdvihne proporce. Když k němu obujete obuv na vysokém podpatku, budete mít prodloužené nohy, které přidají na intenzitě. Do ruky si vezměte psaníčko a nezapomeňte na jeden nějaký masivní šperk (prsten, náušnice, náramek či brož ).

Dámské kostýmy

Dámský kostým už dávno nepatří jen mezi pracovní oděv. Přes den si pod sako můžete vzít halenku a večer, než půjdete na večírek si vrchní díl sundejte a jděte třeba jen v kostýmku, pod kterým budete mít jen spodní prádlo. Vžádném případě nebude outfit vypadat lacině, ba naopak – velmi šmrncovně! Opět můžete obout obuv na vysokém podpatku nebo sáhněte po pohodlnější obuvi, a to po mokasínách. Kabelka se hodí do ruky, ve tvaru psaníčka i s popruhem přes rameno.

Společenské šaty

Černé společenské šaty ke kolenům, tzv. koktejlky jsou taková klasika. Rozhodně v nich nikdy nešlápnete vedle. Nemusíte se držet jen černé barvy, ale můžete se poohlédnout i po barevných variacích. Výstřih si určete sami. Pokud byste rády přiléhavé šaty s hlubokým výstřihem ve tvaru V a s úzkými ramínky, pak se na ně můžete podívat na eshopu H&M. I sametové šaty s korzetovým výstřihem nebo klasickým kruhovým vypadají na těle velmi dobře. Pokud se na upnuté šaty moc necítíte, zkuste sáhnout po zavinovacích. Zde bychom doporučili jemnější šperk v podobě náhrdelníku či náramku a náušnic.

Obuv

Máte již vybarný outfit, ale s obuví si pořád nevíte rady? Pak tu pro vás máme pár tipů, které by vám mohly pomoci. Jako první je tu třpytivá kotníková obuv s širokým podpatkem. Další jsou tu opět trpytivé mokasíny s třásněmi a poslední jsou mokasíny s ozdobnou přezkou. Všechny lze dobře kombinovat a zaleží jen na vás, kterým dáte přednost.

Kabelky

Výběr správné kabelky je stejně důležitý, jako si vybrat například správné šaty. Velmi se dbá na zpracování a samozřejmě na typu kabelky a na barvě. Na tuto příležitost se hodí ty, které jsou něčím zajímavé. Například mají blištivé glitry, třásně nebo mají barevnou vyšivku na přední straně či motiv. Tvar kabelky je většinou obdélníkový a nosí se buďto jako psaníčko nebo s popruhem přes rameno.

Na outfitovou inspiraci se můžete podívat ve videu

Zdroje:  Pinterest, Video, Dámský kostým 1a, 1b, 2a, 2b 3a, 3b Overal 1, 2, 3, Šaty 1, 2, 3, 4, Obuv 1, 2, 3, Kabelka 1, 2, 3, 4