• Styling  • Jaro plné neonových barev – Jak je umět stylově nakombinovat

Jaro plné neonových barev – Jak je umět stylově nakombinovat

Neonové barvy. Někteří je milují, jiní nesnáší. My jim však říkáme velké ano! Letošní jaro patří neonovým barvám, které se už dávno nenosí pouze do posilovny či do parku na běhání! Mnoho žen se výrazných barev bojí, avšak my vám ukážeme, jak tyto extravagantní barvy nosit společně s kousky z vaší skříně.

Denim– Oblečte na zářivé tričko džínovou bundu a zastrčte ho do džínů s vysokým pasem. Společně s bílými či černými teniskami bude váš outfit vypadat mladistvě a vy se budete cítit v pohodlí!

Elegantní sako– Máte rádi elegantní vzhled a rádi sázíte na klasiku? Jakmile si vezmete tento výraznější kousek pod jakékoliv sako, máte vyhráno. Jen pozor, aby se barva trička či roláku netloukla se vzorem saka. Přeci jen, nic se nemá přehánět. K podtržení úzkého pasu můžete sako převázat páskem.

Kabát– Jestli se váš šatník skládá převážně z tlumených barev, je na čase ho ozvláštnit něčím výraznějším. Proč ne rovnou kabátem? V obchodech si můžete vybrat z několika střihů a stylů. Navíc se skvěle hodí do dnů, kdy nemáte náladu na složité kombinování. Jen vezmete a jdete!

Neonové sukně– Sukně k jaru bezpodmínečně patří a s kombinací neonových barev se za vámi otočí ne jeden muž! Právě teď, z kraje jara, kdy sluneční paprsky nehřejí takovou silou, se vyplatí vrstvit, vrstvit a vrstvit! Na košili nahoďte oversize svetr, nebo klidně dva. K outfitu obujte tenisky a užívejte si ležérního looku.

Doplňky– Pokud vás ani tento článek nenavnadil k nošení výraznějších barev a nemáte odvahu na nějaký z těchto kousků, máme pro vás alternativu. S neonovými kabelkami, ledvinkami, náušnicemi či pásky váš outfit nebude nikdy nuda!

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6