• ppl talk  • Jaro Smejkal je tu sám!

Jaro Smejkal je tu sám!

Jeden z nejúspěšnějších finalistů Superstar, vydal nový song s názvem ”Jsem tu sám” ve spolupráci s Mafia Corner. Zeptali jsme se ho na pár otázek ohledně nového singlu.

Proč sis pro spolupráci vybral zrovna Mafia Corner?

O Mafia Corner (producentské duo ToyBoy a Randy) jsem slyšel již předtím skrz jejich spolupráci s kapelami JLS nebo The Saturdays. Nabídli mi česky napsaný song, což jsem bral jako výzvu, navíc mě zaujala kontroverze veselého tanečního songu se smutným textem o samotě.

Jaká byla inspirace pro tento song?

Text složil ToyBoy. Jde o pohled na chybu, kterou mnoho z nás dělá, kdy milované osobě nedostatečně říkáme, co pro nás znamená a až když ji ztratíme, tak si uvědomíme, že již možná nedostaneme šanci to sdělit a jak samota bolí.

579373_10201053605814769_1611486337_n

Můžeme se brzy těšit i na videoklip?
Videoklip plánuji natočit v půlce července a opět spojím síly s Gagmedia týmem, neboť s produktem jejich práce u Never mind jsem velmi spokojen. V klipu se opět objeví známé tváře a kontroverzní scény.
Co máš v brzké době v plánu?
Právě jsem se vrátil z pracovní cesty z Egypta, kde jsem točil reportáže. V nejbližší době mě kromě točení videoklipu čeká několik koncertů převážně v Praze, chtěl bych si udělat čas na krátkou dovolenou u moře a hned po tom se zas naplno vrhnout do práce a do konce září vydat další singl.
Sledujte FB fan page Jaroslava Smejkala, kde se dozvíte veškeré novinky z jeho kariéry a nezapomeňte, že Jaro vystoupí 17.7. na jedné z fashion party Dailystyle.cz. Více se dozvíte zde.

 

https://www.youtube.com/watch?v=lg-LwzSd-fA

Zdroj: 1, 2