• Fashion Events  • Jaroslava & kolekce Podzim/Zima 2015

Jaroslava & kolekce Podzim/Zima 2015

Módní přehlídka zkušené návrhářky Jaroslavy Procházkové proběhla ve středu 16. září již tradičně v Mramorovém sálu v Paláci Lucerna. Nadčasový design, jednoduchost, elegance, kvalitní zpracování – takto jde ve stručnosti charakterizovat novou kolekci úpletové módy značky Jaroslava pro sezonu Podzim/Zima 2015.

JAROSLAVA módní přehlídka

JAROSLAVA módní přehlídka

A protože se žádná módní přehlídka neobejde bez své hlavní tváře, role modelky se úspěšně zhostila herečka Eva Holubová.

Přehlídka se mi moc líbila. Jaroslava Procházková je moje kamarádka, skvělá návrhářka, a mně se její práce moc líbí,” popsala své dojmy z přehlídky herečka.

DALI6225Jak už je pro značku Jaroslava charakteristické, všechny modely jsou vyrobené z kvalitní italské příze, jsou nadčasové a trendy.
Výhodou jednotlivých kousků je bezesporu i fakt, že se dají velice dobře kombinovat a vzniknout tak nejrůznější outfity, které se hodí nejen pro běžné nošení, ale i pro  společenské akce či slavnostnější události.

DALI6117
A pokud jste čekali, že podzimní kolekce se ponese pouze v duchu šedé a černé, tak vás mile překvapíme, neboť Jaroslava Procházková ráda kombinuje střídmé tóny se zářivými barvami. Těšit se tak můžete i na svěží podzimní barvy, jako jsou oranžová, hořčicová či červená. A co se týče jednotlivých modelů, nechybí stylové kabáty, slušivé šatičky, kalhoty, sukně, topy ani šály. Podzimní kolekce je navíc doplněna o stylové klobouky, bez kterých se tuto sezonu rozhodně neobejdete!


logoStudio Jaroslava
Palác Lucerna – “Pod visícím koněm”
Vodičkova 36
110 00, Praha 1