• ppl talk  • Jeden den s Milošem Novotným
MN

Jeden den s Milošem Novotným

Fotit se začalo až odpoledne v těsné blízkosti Karlova mostu. Dorazila jsem o chvíli později a už z dálky jsem zahlédlaBackstage MattNell Photography naší kadeřnici Veroniku, jak upravuje Milošovi vlasy. Nejspíš kvůli fanynkám s nimiž se před chvílí fotil. Fotograf Peter reefe Kováč patří na domovském Slovensku ke špičce v oboru. Jeho fantazie nemá meze, o čem nás přesvědčil hned při jedné z prvních lokací, kdy nechal Miloše viset na klášterních dveřích, objímat sloupy a sedět na starobylých zdech, při čemž jsme měli trošku obavy, že nás hlídači vynesou v zubech. Při pozorování okolo jdoucích lidí zjistíte, že se mnozí zastaví už jen proto, že se na ulici děje něco neobvyklého a následně si Miloše se zaujetím prohlíží, kde že toho kluka jen viděli.

Miloš mě skutečně překvapil svým upřímným a nezkaženým pohledem na svět, na rozdíl od jiných „hvězdiček“ z podobných soutěží je to milý a veselý kluk. Navíc je dokonalý gentleman, jak se ukázalo ve chvíli, kdy si všiml mého uklouznutí na proradných kočičích hlavách a hrdinsky mi běžel na pomoc. Čekal nás přesun na další lokaci, který se zastávkou na převlečení do jiného outfitu zabral téměř dvě hodiny, nakolik se z Letné a nájezdů na Magistrálu stalo parkoviště. Nekonečné čekání jsme se rozhodli zkrátit rozhovorem.

Soutěž skončila již před několika měsíci. Co teď děláš? Co se v Tvém životě změnilo po soutěži?

Od soutěže je to skutečně nějaký ten pátek, asi nejpodstatnější změna pro mě byl výběr jiné školy, kde jsem konečně opravdu spokojený. Co se týče hudby, tak několik projektů už mám za sebou, ale zatím spíše neúspěšných. V současné době jsem ukončil své působení ve skupině BAM a Miloš Novotný a začínám pracovat na svém novém sólovém projektu, do kterého vkládám velké naděje.

Backstage MattNell Photography

 Jak jsi již zmínil, v minulosti jsme mohli vidět Tvé vystoupení se skupinou BAM s akustickou kytarou. Zůstaneš u stejného druhu hudby nebo do budoucna přitvrdíš?
Samozřejmě každý muzikant se v průběhu vyvíjí, ani u mě to není jinak. Můj vyhraněný rockový styl, už mě postupem času tolik neláká. V poslední době je to spíše styl Funky, Pop a RnB.

 

 Jaký druh hudby máš nejradši, prozraď nám, jaká je tvá nejoblíbenější kapela?

Nejraději mám styly  Rock, Pop, Pop-rock, Funk, Soul a RnB, rád si poslechnu kapely, interprety jako jsou Bruno Mars, Bryan Adams, Gotthard, Whitesnake, je to více méně hodně podle nálady.

 

Fanynky bude samozřejmě zajímat, kde tě budou moci v nejbližší době vidět?Backstage MattNell Photography

Vše je zatím ve fázi příprav, ale určitě mě fanynky mohou vidět v Praze 28.9. na TUNING PARTY v Horních Počernicích a v Plzni 1.10. v OC PLAZA. Samozřejmě se na Vás moc těším a všechny rád uvidím.

 

 Plánuješ nové skladby, desku nebo klip?

Určitě to mám v plánu, spolupracuji se společností PFP Label. Vzhledem k předcházejícím nezdařeným projektům  na vznik nové desky či klipu nebudu spěchat a nechám si opravdu záležet, jak už jsem říkal je to ve fázi příprav. Všechny novinky z mojí práce mohou fanoušci najít na mém oficiálním profilu na Facebooku.

 

Backstage MattNell Photography Nad Prahou se už šeřilo a ze Strahova jako by nám celé město leželo u nohou. V prostorách stadionu by bylo možné natočit horor hodný Hollywoodských scén, fotograf byl z výběru lokace nadšený. Miloše jsem poprosila, aby zazpíval něco od mé milované kapely Bon Jovi. Jeho lehce chraplavý hlas mě učaroval. Při focení byl stále trošku nesvůj, ale s kytarou v ruce zapomněl na všechny pochybnosti. Když jsme se přesunuli k výhledu na město, jež ozařovalo několik ohňostrojů a ze Žlutých lázní se ozýval koncert, byla již tma a zima, přesto jsme si focení velmi užili a těšíme se na další spolupráci.

 

 

 

 

Zdroj:

MattNell Photography

Peter reefe Kováč

Hlas Československa