• Styling  • Jen růžová to může být!

Jen růžová to může být!

Léto se blíží a s ním i bikiny, pláže, palmy… všude to bude hýřit veselými a hravými barvami. Která barva bude nejlépe vypadat na vašem opaléném těle? Podle nadpisu jste už jistě poznali, že se budeme bavit o růžové! 

V létě je sice teplo, ale pro chladnější procházky po pláži nebo po městě se vám rozhodně budou hodit i teplejší věci, jako například lehká světle růžová bundička nebo volný svetřík. V kurzu jsou již několik sezón volné lehké kalhoty, které ten pravý šmrnc získají v pudrově růžové barvě. 

Růžové plavky jsou zas nutností k bazénu, moři nebo třeba jen do aqualandu. Růžové ale nemusí být jen oblečení! Pudrově růžové sandálky, ať už na podpatku nebo bez, skvěle sladíte s černou nebo bílou barvou a budou jemnou, ženskou tečkou ve vašem outfitu.

Co nás oslovilo nejvíce? Sladká dečka na pláž ve tvaru donutu, láhev na pití nebo cestovní kosmetická taštička. Jednobarevné plavky skvěle vyniknou se zajímavým detailem, jako je pareo.  A v jaké jiné barvě, než v růžové?Kde tyto krásné kousky naleznete? Skutečným odborníkem na růžovou barvu je obchod Pinki.cz, který navíc nabízí populární anglické značky. Ty u nás jinde nekoupíte!

Tak co, uděláte si i vy radost nějakým pinki kouskem?

Zdroje: 1