• Fashion News  • Luxury Bags: místo, kde dávají luxusním doplňkům druhou šanci

Luxury Bags: místo, kde dávají luxusním doplňkům druhou šanci

První a současně největší butik s luxusními kabelkami z druhé ruky a doplňky v České republice a na Slovensku sídlí na Starém městě. A udělá vám radost nejen luxusními kousky, ale i jejich okouzlující cenou. 

Společnost Luxury Bags začínala v roce 2007 ještě na jiné adrese a původně fungovala jako půjčovna luxusních kabelek. Už po roce ale svou působnost rozšířili o výkup kabelek a doplňků. Ukázalo se totiž, že o tyto služby je mezi lidmi obrovský zájem.  Postupně se půjčování kabelek tedy stalo spíše okrajovou záležitostí, která ale funguje i dodnes a z butiku se stal největší bazar s luxusními doplňky v České republice a na Slovensku.Na konci dubna se otevřela i jejich nová kancelář v Pařížské ulici č. 11, v 5. patře, se vstupem hned vedle butiku Burberry. Zákaznice zde mohou se specialisty , kteří přijímají zboží k prodeji, v soukromí probrat vše, co se týče cen, modelů a značek. A pro ty náročnější zákaznice z Prahy a okolí je zde i služba VIP, chtějí-li zůstat v naprosté anonymitě při prodeji svých luxusních kabelek a doplňků.

Největší prioritou Luxury Bags je garance originality. V tomto směru mají mnohaleté zkušenosti a jako jediní v Čechách disponují týmem specialistů, kteří zboží do prodeje pečlivě vybírají.

V Pařížské ulici můžete svěřit své zboží do prodeje v kanceláři Luxury Bags. Pokud máte zájem o nákup zboží, navštivte luxusní butik v Týnské uličce 10, která je vzdálena jen pár desítek metrů.

Tak co, uděláte si radost novou kabelkou z Luxury Bags?