• Events  • Již třetí ročník POP UP GENTLEMAN je za námi a my byli u toho!

Již třetí ročník POP UP GENTLEMAN je za námi a my byli u toho!

Po půl roce jsme se konečně dočkali a v Radlické – kulturní sportovně propukl již třetí ročník POP UP GENTLEMAN. Jarní ročník měl vrátit pojem gentlemanství podle pořadatelů tam, kam by měl v myslích nositelů opravdu patřit. A taky že ano!

“ THE WORLD IS FULL OF GUYS,  BE A MAN!“

A jak jinak by se měli z našich můžu stát pořádní chlapi, než za pomoci POP UP GENTLEMAN. Jako vždy toho bylo dosti k vidění a program se postaral i o dost „ke slyšení“. Protože krom mnoha stánků místních kavalírských značek jsme si tu mohli poslechnout zajímavé rady, tipy a přednášky od předních českých výrobců správných gentlemanských obleků a doplňků. Na úvod jsme si nechali vyprávět o kávě a gentlemanství, poté jsme si nechali poradit jak se obléci k úspěch od Jany Mei a samozřejmě jsme také zjistili pohled na módu od krejčího ze zakázkového salónu Delor. A jelikož ke správnému oblečení patří i slušivý účes a poslední dobou i opečovávaný plnovous, a tak nám pořadatelé nezapomněli pozvat hair & beard stylisty z Toni&Guy, aby nám řekli něco o žhavých vlasových trendech. Dozvěděli jsme se však ještě spoustu dalších pozoruhodností o oděvních materiálech od Dity Petrusové Filipové a v neposlední řadě spoustu zajímavostí ševcovského řemesla od značky Beard Buddy.

IMG_6865IMG_6829

 

 

 

 

 

 

Letošní ročník otevířel dveře i novým a méně formálním značkám. Za české trendsettery se představili: Beard BuddyBoxforKingDELOR LOUIS PURPLE CZDesigneros.com – Danny P.Design JanosikClever Minds Notebook a Random – dřevěné produktyDitafilFreshlabelsFriendly SuitsGentleman Store a John & PaulJollylapelKavalier’sKrispol StoreLuiLui Made to measurePlaybagSocksInBoxSuit & Me: Obleky na míru a Tonak a.s. Nový Jičín.

 

A aby toho všeho náhodou nebylo málo, tak pro návštěvníky bylo připraveno ještě mnohem víc: zkušební jízda MINI Cooper Clubman, networking u golfových odpalů, styling vlasů a vousů od Toni&Guy a míchání drinků od RedBull. Pořadatelé však nezapomněli ani na fanoušky hokeje, pro které byl tento den výjimečný hned dvojnásobně, a tak si v Radlické- kulturní sportovně zařídili promítání přímého přenosu mistrovství světa v ledním hokeji.

 

Takže aby z našich mužů byli konečně pořádní chlapi, tak k tomu jim dopomáhej Bůh a POP UP GENTLEMAN!

Zdroje: 1 a přímo v textu