• Events  • POP UP GENTLEMAN

POP UP GENTLEMAN

Opravdový gentleman vlastní na míru šité obleky, má možnost popíjet chutné rumy, kouřit kvalitní doutníky a nosí elegantně vázanou kravatu nebo motýlka. Snili jste někdy o tom, jaký je opravdový život gentlemana? Nyní budete mít příležitost!  Prvotní událost zaměřená čistě na muže představí módní sféru na jednom místě a to 6. června od 13.00 hod v Radlické kulturní sportovně. Nově vzniklý projekt představí pánské formální značky a spolu se samotnými návrhářemi.

„Z těch nejznámějších jmen mohu už nyní zmínit značky Galard, Suit & Me z doplňků Krispol a BeWooden, za návrháře pak např. Mirku Horkou,“ prozrazuje organizátor akce Jakub Feranec jen několik z mnoha dalších jmen.

Pop Up nabídné nejen módu, ale velkou škálu workshopů až po afterparty s burleskami. A na co se můžete těšit? Na účastníky události je připravena možnost ušití obleku na místě nebo si nechat ušít kravatu, u které si zákazník zvolí šířku a délku kravaty, která bude od návrhářky Mirky Horké. Z dalších možností je vidět, jak se šijí boty na míru přímo od ševce luxusní obuvi Erik Lawart. Neměli by jste promeškat jedinečnou příležitost naučit se jednou provždy správně vázat kravatu nebo motýlka.  Navoskované boty spolu se stylingem vlasů, kvalitně zastřihnutými vousy od Toni & Guy jsou jedny z velkých priorit gentlemana. A k závěru na Vás čeká pánský koutek s kulečníkem spolu s dotvářející atmosférou živé hudby.

Cena vstupného je 150,- Kč a v ceně je zahrnutý welcome drink, amuse bouche a ochutnávka rumů, hlad zaženete luxusními pokrmy z japonské restaurace nebo pořádným hamburgrem. Více informací o události najdete v oficiální události tohoto projektu.

Marketing manager