• Fashion Events  • JUST BE UNIQUE…

JUST BE UNIQUE…

V pátek 7. února se v přední modelingové agentuře UNIQUE ONE konalo příjemné předvalentýnské posezení. Čestnými hosty se stali fotografové, blogeři, obchodní partneři a také vybraní novináři. Atmosféru sladkostí a lásky, dokreslovala vůně svíček Be The Light New York by Petra Němcová, jež jsou právě v tomto období skvělým tipem na dárek pro Vaše milované a blízké (k dostání jsou v multiBRAND, Pařížská 17). Záměrem posezení bylo neformální seznámení se s novými tvářemi, kráčícími vstříc svému snu o vysokém modelingu. Exkluzivně přinášíme fotografie některých z nich (Aneta Šustková, Karolína Kapounová, Klára Černá, Yulia Kazachová), pokochejte se malou ochutnávkou:

Vycházející hvězdou, o které ještě hodně uslyšíme je mladičká Věra Vávrová, jež se v těchto dnech účastní newyorského Fashion Weeku. Věra se před pár dny objevila také na stránkách proslulého modelingového serveru models.com  a také v únorovém čísle českých verzí magazínu ELLE, Harper’s Bazaar a Marriane. V minulé sezóně šla přehlídky Calvin Klein (NYC), Elie Saab a Emporio Armani.

Agentura UNIQUE ONE oslavila počátkem letošního roku 15. Výročí, při jehož příležitosti se stala “BUTIQUE agency,” zastupující pouze vybrané modelky, modely a komerční tváře pro český a zahraniční trh. UNIQUE ONE je mateřskou agenturou světové topmodelky Petry Němcové. Majitelkou je známá a úspěšná topmodelka Karolína Bosáková, těžící z bohatých zkušeností světa modelingu, které se staly pevnými podklady pro tvorbu a fungování dobrého agenturního zázemí. Během let vybudovala silný a zkušený bookingový tým, pro které je práce radostí. Součástí agentury je produkční odvětví zajišťující, koordinující a koprodukující mnoho významných projektů s mezinárodním dosahem. Mezi hlavní řadíme jednoznačně Prague Fashion Night, Pražský Fashion Week, Model Camp a také prestižní GALA večeře.

Pokud máte zájem zúčastnit se některé z výše zmíněných akcí, máme pro vás skvělou zprávu! Již 27. března ožije centrum Prahy pokračováním veleúspěšné Prague Fashion Night, kterou pořádá agentura Unique One v koprodukci s BB media consulting a Petrou Němcovou, více informací se dozvíte na FACEBOOKU.

Ještě jednou děkujeme organizátorům, přejeme agentuře mnoho úspěchů a těšíme se, až vám čtenářům nové tváře představíme v některém z nadcházejících editorialů!

Poděkování a zdroj fotografií: UNIQUE ONE