• Fashion News  • Kampaň Balmain X H&M

Kampaň Balmain X H&M

V květnu byla potvrzena spolupráce známého módního řetězce H&M a francouzské módní značky BALMAIN. Oznámil to kreativní ředitel Balmain – Olivier Rousteing na udělování Billboard Music Awards v doprovodu modelek Jourdan Dunn a Kendall Jenner. 

Chci oslovit svou generaci. Pro mě jako návrháře je toto hlavní cíl mé práce. H&M mi poskytuje jedinečnou možnost přivést všechny do světa Balmain, splnit si kousek snu a vytvořit globální hnutí #HMBalmaination: hnutí soudržnosti poháněné hashtagem. jsem měl během této spolupráce pocit přirozeného spojení, protože H&M je značka, ke které má každý blízko. Přímo volá po sjednocení, a já jsem pro všemi deseti.řekl Olivier Rousteing.

balmain-hm-kendall-gigi-5-w724

Tvářemi kampaně se staly modelky Gigi Hadid, Kendal Jenner a Jourdan Dunn, stejně tak modelové Hao Yun Xiang a Dudley O’Shaughnessy. Fotky jsou z prostředí vagonu metra a nafotil je známý fotograf Mario Sorrenti.

Kolekce obsahuje například ryze Balmain blejzry poseté korálky a perlami, kalhoty v vysokým pasem, krátké šaty s hlubokými výstřihy zahrnující obrovské doplňky, ať už velké náušnice, zdobené prsteny či náhrdelníky.

Cenově by kolekce měla začínat na $ 18 (cca 450 Kč) za prsten a dosáhnout až $ 649 (cca 16 000 Kč) za hodně zdobené kousky.

Zbývá už jen zapsat si datum 5. listopadu do diáře a vyrazit co nejdříve ulovit ty nejlepší kousky!

balmain-hm-kendall-gigi-1-w724

balmain-hm-kendall-gigi-3-w724

balmain-hm-kendall-gigi-2-w724

 

Zdroj fotek: www.popsugar.com