• Fashion Events  • Karolína Humečková – iMiss 2013

Karolína Humečková – iMiss 2013

Mladá, krásná a zároveň úspěšná, sen každé slečny! Jedna taková zaujala porotu soutěže iMiss 2013 a stala se nejkrásnější dívkou internetu. Kdo to je? Karolína Humečková, a proto jsem se rozhodla tuto milou slečnu vyzpovídat.

1393002_10200794197766190_517176108_nJak jste se o soutěži iMiss dozvěla?

O soutěži iMiss jsem se dozvěděla díky internetu. Před dvěma lety jsem na ni náhodou narazila, tak jsem si řekla, že to prostě zkusím.

ihlásila jste se sama? A proč? Co Vás inspirovalo? Pokud ne, kdo Vás přihlásil a jak jste reagovala?

Přiznám se, že do soutěže iMiss jsem se hlásila již podruhé. Minulý rok jsem postoupila mezi dvacet nejkrásnějších dívek, do finále jsem se však nedostala. Letos jsem měla úplně jiné plány na víkend, kdy se casting iMiss pořádal, ale díky tomu, že jsme s přáteli nakonec nikam neodjeli, šla jsem casting zkusit. Také to má na svědomí můj nejlepší kamarád, který mi ráno v den castingu volal, ať tam okamžitě jdu!

Když jste postoupila do finále, jaké jste měla pocity?

Byla jsem neskutečně šťastná, ty pocity se těžko popisují. Každý máme svůj sen a na začátku jste od něj strašně moc daleko. Postup do finále pro mě znamenal to, že jsem mému snu alespoň o malinký kousíček blíž.

Jak probíhalo finále?

Finále probíhalo ve Slovanském domě. Byli jsme tam již od časného rána a trénovaly prostorové zkoušky a tak dále. Finálový večer byl ve stylu Matrixu a my se utkaly v pěti “disciplínách”. Jako první disciplína bylo představení nás samotných, nastoupily jsme na písničku vlastního výběru. Při druhé jsme předváděly šaty Karolíny Otevřelové, třetí byl rozhovor s moderátorem, poté následovala přehlídka “volného času” značky Imperial Design Store  a poslední předvádění nádherných společenských šatů od Pavla Filandra.

Jak jste se připravovala na finále?

Na finále jsem se nijak speciálně nepřipravovala. Zašla jsem si třikrát do solária, začala méně jíst, ale to je vše. Během 1395033_10200794195206126_1732005527_nléta jsem hodně jezdila na in-linech a všechny finalistky jsme se společně připravovaly v Krkonoších, kde jsme si s holkami užily spoustu zábavy.

Našla jste si mezi finalistkami přítelkyně? Jaké jste měli vztahy?

Všechny holky byly super, musím říct, že mezi námi nepanovala žádná rivalita, alespoň tedy z mého pohledu. Přítelkyně to se říct určitě nedá, ale kamarádky ano. Nejvíce jsem si rozuměla s Kačkou Bauerovou, která musela bohužel odstoupit ze soutěže kvůli škole. Bavíme se a vídáme do teď.

Jaká byla Vaše reakce na výhru?

Měla jsem obrovskou radost. Dosáhla jsem něčeho, co bylo mým snem už od malička. Byla jsem dojatá, jelikož moje rodina a přátelé vytvořili v sále tu nejkrásnější atmosféru.

Jak se Vám líbila porota? Kdo Vám byl nejmilejší?

Jaro Smejkal mi byl sympatický svým přístupem k soutěžícím, snažil se kdykoliv pomoci a poradit. V současné době mi dokonce nabídl spolupráci na natáčení nového videoklipu.  Ale jinak sympatičtí a příjemní mi byli všichni porotci.

Jaké byly oslavy?

Oslavy probíhaly po skončení finále na rautu přímo ve Slovanském domě a pak jsme se s přáteli a holkami z finále přesunuli do Top Gearu, kde to trvalo asi do 4 do rána.

1414737_10200794190526009_1015336557_nZměnila Vám výhra život? Pocítila jste změny?

Určitě trochu změnila, jelikož jsem dokázala něco především sama sobě. A vím, že si teď ještě mnohem více půjdu za svými sny. Také mi to otevřelo další možnosti, co se týče nabídek.

la jste zkušenosti s modelingem užed soutěží a jaké?

Ano, měla. V roce 2010 jsem se dostala do finále MissGolf a dále pak chodím přehlídky a také fotím.

Jak hodláte využít této příležitosti?

Hodlám ji využít úplně na maximum. Jestli mi pomůže, nebo ne, to se uvidí až časem. Já pevně věřím, že ano, ale stejně na sobě musí člověk neustále pracovat, aby se jeho sen proměnil ve skutečnost.

Čemu se chcete věnovat do budoucnosti? Co je Váš sen?

Mým snem je hlavně modeling a také se přiznám, že muzikál a herectví. Modeling spíše v zahraničí, než tady u nás v České republice. Chtěla bych hodně cestovat a zkusit nějakou zahraniční soutěž. Jsem také asistentkou kouzelníka, miluji tanec a ráda zpívám, takže bych chtěla nějak využít i toho a spojit vše, co mne baví dohromady, právě třeba v nějakém muzikálu.

Na reportáž z finále iMiss 2013 se můžete podívat zde:

[youtube width=”600″ height=”365″ video_id=”b0Dx4WlPTps”]

Zdroj: fotograf Petr Perry Novotný