• Styling  • Kolekce Hippies od DéOR

Kolekce Hippies od DéOR

Kolekce Hippies vznikla spoluprací mladého kadeřníka Charleyho Zikmunda z pražského salónu DéOR Hair Design s vizážistou Lukášem Beranem, stylistkou Lindou Radostovou a fotografem Tomášem Černým. Cílem bylo představit čtyři nové letní produkty od značky Alterna Beach, které vlasy nezatěžují a chrání je v letních měsících.

I když se zrovna nechystáte k moři, je důležité chránit vlasy před Sluncem a chlórem i v České republice. Výrobky obsahují výživové mléko z tahitských kokosů, které nejen, že naprosto božsky voní, ale ve spojení s brazilských mangem, které produkty obsahují také, vytváří báječnou kombinace v péči o vaše vlasy. Všechny produkty jsou navíc bez parabenů, sulfátů a ftalátů.

A o kterých produktech, pomocí kterých byly vytvořeny tyto překrásné, lehké a vzdušné účesy, se bavíme?

Tvarující sprej pro efekt plážových vln

Tato limitovaná edice uhlazujícího a tvarujícího spreje vytváří efekt „právě jsem se vrátila z pláže“. Nezatěžuje vlasy, nádherně voní a můžete ho používat na suché i vlhké vlasy. Stačí ho jen nastříkat a vlasy prsty vytvarovat. Také můžete vlasy zaplést a poté vyfénovat. Vytvoří vám hezké „volné“ vlny.

Tvarující uhlazující sprej 

Tento sprej lze používat po žehlení. Stačí ho nastříkat na vlasy a ty okamžitě působí uhlazeně a krásně se lesknou. Vlasy neslepuje a nezůstanou po něm vlhké. Je vytvořen s UVA a UVB filtry, které zabraňují poškozování vlasů vlivem slunečního záření. Také ochrání vlasy před chlórem z bazénů a před působením soli v mořské vodě. Také voní po mangu a kokosovém mléku. Tuto vůni si zajisté zamilujete!

Balzám pro vytvoření textury

Balzám v tubě, který podporuje přirozenou texturu vlasů. Fixuje je a pomáhá vytvořit účes. Také vám pomůže zachovat barvu vlasů, která má na Slunci tendenci blednout. Nanášejte jej do ručníkem prosušených vlasů. Můžete si vlasy namotávat na prsty a vytvářet tak ledabylé vlny podle vašich představ nebo jej jen ve vlasech promačkejte a nechejte volně oschnout.

1-minutová vlasová maska

Vlasová maska na jednu minutu? To je sen snad každé ženy! A kromě rychlého působení a krásné vůně je vhodná především na vysušené a nepoddajné vlasy, kterým dodá strukturu a potřebnou výživu. Obsahuje UVA a UVB ochrannými filtry a samozřejmě je bez silikonů, ftalátů a parabenů.

Říkáte si, že vlasy mají modelky nádherné, ale zalíbilo se vám i jejich oblečení? Poděkování za zapůjčení oblečení na focení těchto úžasných produktů patří značkám F&F Clothing a Marks & Spencer.

Fotograf: Tomáš Černý

Vizážista: Lukáš Beran

Hair Styling: Karel Charley Zikmund – Salón DéOR Hair Design

Styling: Linda Radostová (oblečení F&F Clothing, Marks & Spencer)

Modelky: Jana Svobodová a Lucie Medová (ELY Management)