• Fashion News  • KOLEKCE MUGLER H&M 

KOLEKCE MUGLER H&M 

Dlouho očekávaná kolekce vzniklá ze spolupráce módního domu Mugler a značky H&M byla představena v úterý 9. 5. v centru současného umění DOX. Kreativní ředitel značky Mugler Casey Cadwallader vytvořil společně s H&M hvězdnou kolekci plnou hravých a odvážných kousků, kterou se trefil do vkusu módních influencerů a celebrit. Na eventu v pražských Holešovicích jsme tak mohli vidět většinu návštěvníků oblečených právě do sexy modelů z nové kolekce. Pojďte se podívat s námi, jak se spolupráce módního domu Mugler a značky H&M vydařila.  

Dokonalé propojení současných trendů a odkazů značky Mugler

Americký návrhář Casey Cadwallader vytvořil současnou kolekci plnou odkazů na slavnou minulost značky. Naleznete v ní sexy body s průstřihy, proklatě krátké minišaty, džíny s vsadkami z černého elastického žerzeje i perfektně střižené svršky. Nechybí ani ikonické hvězdy v podobě výrazných doplňků. Cadwallader chtěl při navrhování této moderní kolekce vystihnout především ducha značky. Vznikly tak modely podtrhující svobodu, odvahu a okázalost. Kampaň provázející kolekci je pak zaměřena na komunity blízké značce Mugler, vystupují v ní celebrity různého věku a stylů. Rozmanitost je totiž pro značku Mugler vždy zásadní. Designér na filmu ke kampani spolupracoval s Torso Solutions, kampaňové fotografie pak vznikly pod taktovkou populární amsterodamské fotografky Carlijn Jacobs.

Jedinečný párty outfit

Pulzující město, noční život, nikdy nekončící párty a k tomu všemu dokonalý outfit. Kolekce módního domu Mugler a značky H&M zahrnuje jak sexy body, tak precizně střižená saka. Prim hraje černá, ale seženete i kousky ve výrazných barvách, jako je světlá růžová, královská modrá či zářivě žlutá. Zaujal nás však i dlouhý kožený trenčkot a šaty s odhaleným ramenem v úžasné petrolejové. Krásně vypadají i kapkové náušnice a punčocháče se švy, které doladí každý outfit. Pro pány pak doporučujeme černé vlněné sako a kalhoty. Skvěle vypadá i nylonová bunda hranatého střihu, jejíž design je inspirovaný modelem z archivní sbírky Thierryho Muglera. Kolekci seženete online a v nákupní pasáži Myslbek, nerozmýšlejte však dlouho, mizí rychlostí blesku.

Foto a video: H&M