• Fashion News  • Mondaily: Converse představuje svou festivalovou edici!

Mondaily: Converse představuje svou festivalovou edici!

Festivalové léto volá a Converse představuje první novinky určené pro ten nejlepší kulturní zážitek. 9. května se v Praze konala oslava uvedení očekávané designerské kolekce Mugler H&M, která je již označována za fashion event roku. 75. výročí se značka PUMA rozhodla oslavit spolu se svým milovaným maskotem Super PUMA, na jehož motivy vznikla nová kolekce.

Converse představuje svou festivalovou edici!

Inspirované boho stylem a s romantickým nádechem. Taková je trojice nových modelů Converse z festivalové edice Daisy Crochet. Látkový vršek u všech modelů má jemnou výšivku spolu se zlatými detaily v logu a speciálními kovovými očky na tkaničky také ve zlaté barvě. Vyvýšené podrážky pak zajistí ten nejlepší výhled na koncertu.

Velkolepá oslava designerské kolekce Mugler H&M

9. května se v prostorách multifunkčního sálu DOX v Praze konala oslava uvedení očekávané designerské kolekce Mugler H&M. Akce se zúčastnila celá řada známých českých i slovenských tváří ze světa módy. Na eventu, který je již označován za fashion akci roku, nechyběli Dara Rolins, Adam Pavlovčin, Patricie Pagáčová, Sharlotta, Vanda Janda, Filip Vaněk, Zorka Hejdová a další. Kromě kolekce si hosté mohli užít skvělé sety od DJ Kewu a vystoupení mladé talentované zpěvačky Tey Sofie.

Puma slaví své 75. výročí zbrusu novou kolekcí

75. výročí se značka PUMA rozhodla oslavit spolu se svým milovaným maskotem Super PUMA. Na jeho motivy tak vznikla nová kolekce. Super PUMA je hrdina limitované komiksové série, kterou v 70. letech 20. století vytvořila společnost PUMA a která popisovala dobrodružství neohroženého zeleného kocoura. Nyní je tento kočičí hrdina inspirací pro novou kolekci, jejíž součástí je i plyšová hračka vytvořená ve spolupráci s německou hračkářskou společností Steiff.

Foto: archiv značek