• Styling  • Košilové šaty

Košilové šaty

Patří mezi jedny z nejoblíbenějších a nejpohodlnějších, můžete v nich být celý den a budete krásná, stylová a jako v bavlnce… o čem mluvím? O nesmrtelných košilových šatech. Už je máte?

Košilové šaty si svůj původní vzhled propůjčily z pánského oblečení. Konkrétně z pánské košile. Jejich důležitým detailem je zapínání na knoflíky. Může být jen částečné, v horní části šatů, nebo mohou být šaty celopropínací. Košilové šaty se staly velmi populární v 50.letech 20.století a přišel s nimi Christian Dior. Již tehdy si je ženy velmi oblíbily a ve velké oblibě jsou i dnes.

Na výběr máte několik variant, klasické košilové, maxi, vypasované s kolovou sukní, s rukávy i bez, záleží jen na vás, které budou ty vaše.

V košilových šatech se budete cítit neuvěřitelně pohodlně a celkový look dolaďte správnými doplňky.  Na den volte kombinaci s keckami, na večer nazujte lodičky a podpořte svou ženskost.  V chladnějších dnech klidně oblékněte k džínám.

Je lepší, když jsou košilové šaty trošku volnější, protože když je přepásáte páskem, budete neuvěřitelně šik.

Pokud máte košilové šaty ve stylu 50. let, vypasovanější horní díl a kolovou sukni, dbejte na správnou velikost a sukně skryje i nějaký ten nedostatek.

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13

Renata je stylistka, redaktorka a spoluzakladatelka módního webu Style team Šantovka. Móda a styl je její neodmyslitelnou součástí. Sleduje módní trendy, kolekce našich i zahraničních návrhářů, módní magazíny. Podílí se na stylingu editorialů, produkci módních přehlídek, píše články a pomáhá najít ženám a mužům jejich styl. Móda a to co si oblékáte o vás hodně vypovídá a má velkou moc. Tím co máte na sobě můžete někoho inspirovat, může si vás všimnout váš vyvolený, můžete získat práci snů a hlavně můžete být sami sebou...