• Beauty  • Krásná Terezie Kovalová se stala tváří kolekce KARL LAGERFELD + MODELCO

Krásná Terezie Kovalová se stala tváří kolekce KARL LAGERFELD + MODELCO

Limitovaná edice KARL LAGERFELD + MODEL CO dekorativní kosmetiky pro make-up fajnšmekry a sběratele dobývá svět krásy. K této příležitosti parfumerie Douglas odhaluje hravou a osobitou kampaň, jejiž tváří a ambasadorkou se stala známá a talentovaná hudebnice Terezie Kovalová.

Krásná a nespoutaná violoncellistka a zároveň modelka Terezie Kovalová byla pro Douglas jasnou volbou. Terezie se narodila v Ostravě do hudebně založené rodiny.  Na svém kariérním kontě má prestižní ocenění Prague Junior Note a několik spoluprácí na desítkách hudebních alb.

Co nám prozradila Terezie o Karlovi?

 ,,Pana Lagerfelda sleduji a obdivuji dlouhodobě. Dal by se sepsat seznam důvodu, proč ho má člověk rád – ať už pro jeho neochvějný styl nebo velice pěkné názory. Řekla bych, že v poslední době u něj nejvíce cením fakt, že se nebojí říkat, že se mu něco nelíbí a že s něčím nesouhlasí. V dnešní době, kdy si každý navzájem poklonkuje, mi přijde důkežité mít někoho, kdo řekne – ano, je to špatné, ale každý příběh má dvě strany.“

Na celkové realizaci kampaně se podílel módní fofograf a kreativec Alexander Bel, módní stylistka Magda Žůrková a o vlasový styling se postaral talentovaný kadeřník Tadeáš Kadlec s asistentkou Barborou Koníčkovou. Už máte doma sběratelskou edici? Pokud ne, tak vyrazte do Douglas!

Zdroj fotografií: archiv značky Douglas

Marketing manager