• Fashion News  • Stylová nálož letních tenisek, se kterými nikdy nešlápnete vedle!

Stylová nálož letních tenisek, se kterými nikdy nešlápnete vedle!

Tenisková mánie pronásleduje módní trendy delší období a z tenisek se stal jeden z nejvíce must-have kousků, které musí mít každý. Hledáte stylové tenisky, co vás budou bavit po celé léto? Celosvětově oblíbená značka CONVERSE přichází na léto s novou kolekcí One Star. Tohle jsou nové tenisky na kterých si vypěstujete závislost!

Zcela nové a jedinečné One Star Embroidered Dots navazují na oblíbené jarní jednobarevné platformy. Jsou ještě více fresh a rozhodně s němi nezapadnete v davu, ikdyž je nakombinujete k outfitu do práce, na celodenní výlet nebo se s nimi rozhodnete vyrazit na festival. Velké plus je, že zvýšená podrážka vás povýší přímo až do nebes a váš outfit bude o to víc stylovější. Nové One Star jsou dostupné v černobílé a červenozelené kombinaci.

Nepřehlédnutelný zástupce klasik One Star Heritage se představuje světu v minimalistickém designu. Kožené tenisky odkazují na to nejlepší z historie One Starů. Celému vašemu outfitu tak dodají jedinečný retro nádech. Zajímavým detailem je, jak jednoduché linie ozvláštňují barevné detaily, které čerpají inspiraci z vlajky Spojených států amerických. Dostupné jsou v bílé, světle růžové a světle modré barvě. Jakou barvu zvolíte?

Sázíte na jistotu? Pokud ano, na první pohled se zamilujete do One Star Pride. Tyto unisexové černé CONVERSE tenisky budete milovat nejen díky variabilitě, ale taky kvůli tomu, že jsou extra pohodlné. Za vším stojí prodyšná textílie, která zajístí, že budete moct nové One Stary nosit bez obav celé léto ve dne v noci.

Nová kolekce One Star je k dostání v Converse obchodě v Centru Chodov a u vybraných prodejců, kteří nabízí ty nejlepší tenisky pro opravdové fanjšmekry.

Zdroj fotografií: archiv značky

Marketing manager