• Styling  • Lacláčové sukně – jak je nosit?

Lacláčové sukně – jak je nosit?

Lacláčové sukně jsou skvělým oživením letního šatníku. Zřaďte je do skříně a my vám poradíme, jak je nosit!

Bavlněný satén

Šaty z této látky jsou lesklé, hodí se tedy pro oficiálnější události. Sukně do tvaru písmene “A” dodá outfitu dívčí vzhled. Pod takové šaty stačí obléknout nenápadně barevné tričko nebo košily, se vzory to není třeba přehánět, protože lesk látky vynikne sám o sobě.

Koženka

Šaty můžete skombinovat do stylu “street”, klasická kombinace černá a bílá nikdy nevyjde z módy, k černé si můžete ovšem dovolit kombinovat i jiné barvy a vzory. Propojení celkového outfitu dosáhnete, když k šatům obujete kožené boty.

Přírodní materiály

Bavlna, len, konopí tyto materiály budou doslova dýchat za vás. Příjemně se nosí – vydržíte v nich celý den a jsou lehké tak lehké, že o nich zachvíli nebudete ani vědět. To je dost argumentů pro to, abychom přehlédly občasnou mačkavost materiálu.

Manžestr

Materiál je dost pevný a vydrží opravdu dlouho. Vzhledem k tomu, že je to pevnější materiál, hodí se na podzim nebo jaro. Nabízí se v mnoha barevných variacích, fantazii nechte obrány otevřené.

Denim

Klasiku, kterou zná asi každý, jde stále objevovat s něčím novým. Kromě bílého trička můžete zvolit v rockovější stylu nebo s květovaným vzorem. Sami uvidíte, kolik lze vymyslet variant.

Zdroj fotogafií: 1),2),3), 4), 5), 6), 7)