• Events  • Letní Bazar Bar se blíží!

Letní Bazar Bar se blíží!

Tradiční módní událost, na kterou se můžete těšit hned třikrát do roka, vypukne už 18. června. Co všechno Vás čeká?

Toužíte oživit svůj šatník a neutratit přitom majlant? Nebo naopak Vaše skříň doslova praská ve švech a potřebujete se nějakého toho oblečení zbavit? Ať tak či tak, Bazar Bar je událost stvořená přímo pro Vás. Můžete se jej totiž účastnit buď ryze jako nakupující, nebo v sobě probuďte obchodního ducha a zapojte se jako prodávající.

A bude rozhodně z čeho vybírat! Těšit se můžete především na letní módu, tedy šaty, sukně, tílka, sluneční brýle, slamáky, či dokonce plavky. Svou letní výbavu zde pořídíte za hubičku! Kromě toho bude pro návštěvníky připraven i bohatý doprovodný program a malé občerstvení.

Přidanou hodnotou je rozhodně i charitativní rozměr celé akce. Kdo bude chtít, může u stánku POTEX.cz odevzdat oblečení, které nepotřebuje a přispět tak na dobrou věc. Minule se například podařilo vybrat přes 300 kg textilu, jenž byl následně zaslán azylovému domu Společnou cestou, který poskytuje ubytování pro rodiče s nezaopatřenými dětmi a neziskové organizaci Sananim.

Pokud přemýšlíte nad tím, zapojit se do celé akce jako prodávající, neváhejte napsat na emailovou adresu: bazarbar.info@gmail.com. Na Bazar Baru můžete prodávat nové věci, ale i ty nošené, či dokonce produkty vlastní výroby.

Dorazíte na letní Bazar Bar? Jistě vás potěší, že vstup je zdarma!


KDY: 18.6.2016, 13:00-18:00

KDE: ČSOB Inspirace, Jungmannvo náměstí 767, 110 00, Praha 1

VSTUP: Zdarma

 

Zdroj fotografie: Facebook Bazar Bar