• Lifestyle  • Dotkněte se léta se zářivými vůněmi a novými dekoracemi PartyLite!

Dotkněte se léta se zářivými vůněmi a novými dekoracemi PartyLite!

Nemůžete se dočkat léta? Zavřete oči a přeneste se do tropického a vášnivého Ria! Letošní léto v rytmu samby ruku v ruce s osvěžující Caipirinhou a romantickým západem slunce vás v mžiku dostane na proslulou Copacabanu… a díky PartyLite nemusíte ani nikam cestovat!

IIGuava Caipirinha – to pravé pro brazilskou atmosféru

Žádná návštěva Brazílie se nemůže obejít bez brazilského národního koktejlu. Caipirinha je zárukou osvěžujícího a omamného vzrušení, které nabudí vaše smysly. Společnost PartyLite proto přichází s jedinečnou exotickou novinkou v podobě vůně Guava Caipirinha! Kyselá mandarinka, temperamentní grapefruit a pikantní limetka zahalená do sladké guavy, manga a ananasu vám pomůže okusit, jak chutná opravdový tropický ráj!

Necestujte, Copacabana beach dorazí za vámi! 

Když se řekne Copacabana, každému se ihned vybaví jedna z nejslavnějších pláží na světě. Svěží mořský vzduch, stříkající vlny oceánu, vůně kokosu, šťavnatého ananasu a tropických květin vás zaručeně zbaví napětí a stresu a dodá vám energii i během náročného pracovního dne. Kromě nádherné vůně Copacabana Beach je v nabídce letního katalogu i řada originálních dekorací s tématikou mořského a podmořského života. Tak proč létat přes půl světa, když Copacabana beach může přijet za vámi!

unspecifiedRomantika v záři zapadajícího slunce

Nemusíte být velcí romantici, aby i vás omámilo zapadající slunce nad Riem. Ještě než se necháte zlákat dobrodružstvím šťavnatého manga, zelené hrušky a jablka v kombinaci s pikantním ananasem, exotickou fazolkou tonka a vůní santalového dřeva, které se snoubí v nové vůni Samba Sunset, seznamte se s dalšími produkty PartyLite z nové tropické kolekce. Nechybí v ní například vrstvené svíčky, které vás postupně okouzlí různě se prolínajícími se vůněmi, lucerna Palladian pro nastolení romantické atmosféry, či LED válcové svíčky v tropických barvách.

Nadechněte se tropického ráje

Milujete vůni květin? Nová letní vůně Tropical Flower v sobě spojuje nejen svěží vzduch oceánu, ale také sladké bobulky, vanilkové aroma, gardénie, plumérie a další exotické květiny. A protože pro exotické květiny jsou charakteristické nádherné barvy a odstíny, nechybí v letním katalogu PartyLite ani třpytivé svícny na čajové svíčky v zelené a růžové barvě nebo svícen evokující sluneční záři.


PartyLite letní kolekce ve stylu tropického Ria