• Lifestyle  • LONDON STYLE

LONDON STYLE

Úžasný apartmán v kosmopolitním Londýně, realizovaný architektonickým ateliérem TG STUDIO, je perfektním příkladem současného stylu bydlení a designového výrazu, kterým směřuje architektura dnešních dnů. Dolní podlaží s pracovnou, šatnou a ložnicí pro hosty, první patro, řešené formou open space, sestávající z kuchyně, jídelny a obývacího pokoje a poslední patro s hlavní ložnicí a šatnou, působí vskutku opulentně. Samotný byt zabírá necelých 400 metrů čtverečních a Dailystyle Vás zve na prohlídku!

Původní kancelářská budova byla designéry zcela transformována na komfortní byt. „Největším problémem byla vizuální transformace,“ jak tvrdí jeden z designérů. Celý dům byl v podstatě „zbaven vnitřností“ a transformován v komfortní apartmán 21. století.

Čistý design, ozvláštněný cihlovými zdmi a hravými prvky v některých místnostech, jako je například vycpaná antilopí hlava v jedné z ložnic, či nevšední kontrast zelené komody a modrých apartních křesílek v kombinaci s ostře zelenou komodou. Ve většině interiérů pak vládnou především tlumené odstíny hnědé, krémové a bílé celkový výraz interiérů jen podtrhují. Efektně umístěné osvětlení je jen jedním z velkých plusů a rafinovaně skryté led diody umožňují vždy navodit tu správnou atmosféru.

Poděkování a zdroj fotografií: TG STUDIO