• Beauty  • LUSH představuje příšerné Halloweenské nadělení v nové kolekci

LUSH představuje příšerné Halloweenské nadělení v nové kolekci

Pěkně se usaďte a přivítejte s námi halloweenskou kolekci LUSH pro rok 2018! V děsivé sbírce halloweenských produktů značky LUSH se najde něco pro každého. Ať už je to slizovité želé do koupele nebo kočka co vám ve vaně vytvoří pořádnou dávku ostružinových bublin.

Ectoplasm – nahatý sprchový gel

Čím jiným začít, než velmi oblíbeným nahatým sprchovým gelem, který je osvobozený od veškerých plastů?  Když se cítíte trochu jako tělo bez duše, vlezte do sprchy a nechte se tímhle zářivým sprchovým gelem probudit k životu. Pečující mandlový olej, oživující litsea cubeba a povzbuzující šťáva z tangerinek a grapefruitu hravě povznesou mysl po zbytek noci
(i dne).

Bewitched – koupelová pěna

Po všem tom lítání s koštětem si vydechněte v uvolňující bublinkové koupeli s kadidlem. Začmuchejte čumáčkem a nechte se okouzlit povznášející bergamotovou silicí a povědomou konejšivou ostružinovou vůní. Ať už v tomhle životě, nebo v jednom z těch dalších osmi, tuhle pěnu byste si neměli nechat uniknout.

Eyeball – koupelová bomba

Kdopak to tu po vás pokukuje? To jen jemná růže, levandule a pomeranče. Tahle bomba možná vypadá trochu děsivě, ale nenechte se mýlit, ve chvíli, kdy s ní vlezete do vany, zjistíte, že je něžnost sama. A jakmile zažijete blízké setkání s povznášející silicí z brazilských pomerančů a vyrovnávající absolue z růží, nezbyde vám nic než koukat se na svět z té lepší stránky.

Ghost in the Dark – mýdlo

Střežte se všeho, co vylézá v noci! Až se budete strachy bát podívat pod postel, zalezte do koupelny, kde vás ochrání tenhle voňavý
ve tmě svítící přátelský duch. Nasviťte ho pod lampou a nechte ho zahnat všechna zlá strašidla tmy. Mydlinky se strašidelně povznášející citronovou trávou a děsivě povzbuzujícím bergamotem vás zatím vynesou do nebe.

Fang – dárek

Až budete rozbalovat tenhle dáreček, budete kulit oči. Blíží se rej strašidel a věci nejsou tím, čím se zdají… Tenhle uzlíček ve znovupoužitelném Knot Wrapu z bio bavlny možná vypadá trochu děsivě, je však plný rozmazlování a něhy růží a levandulí.

Two Headed Monster – dárek

Dvouhlavá příšerka, ze které nemusíte mít obavy, hravě se postará o dvojitou porci zábavy. Před spaním zašeptá pár konejšivých slůvek do ucha, to aby vás nestrašila tíseň a nepěkná předtucha.

Kompletní halloweenská kolekce je dostupná na e-shopu a kamenných obchodech Lush.

 

Zdroje: 1, archiv značky LUSH