• Lifestyle  • Zahřejte se irskou whiskey Jameson Black Barrel

Zahřejte se irskou whiskey Jameson Black Barrel

Dlouhé podzimní večery jsou tady a spolu s nimi i chladné počasí, které přímo vybízí k tomu, abychom trávili většinu času v teple. Zpříjemněte si večery něčím, co vás zaručeně zahřeje.

Třikrát destilovaná míchaná irská whiskey Jameson Black Barrel s extra bohatou a jemnou chutí vás zaručeně zahřeje, ať už si ji budete chtít vychutnat sami nebo ve společnosti. Její unikátní výrobní technika navazuje na dlouhé dědictví značky Jameson. Název Black Barrel, jež spojuje irskou whiskey, je odkazem na tradiční bednářskou metodu vypalování sudů, využívanou pro jejich omlazení a zvýšení intenzity chuti whiskey. Právě zrání v kombinaci sudů z amerického dubu, sudů po sherry a sudů po bourbonu, dodává této whiskey intenzivní a komplexní chuť s tóny ovoce, karamelu a opáleného dřeva, s nótami hřejivého koření a sladké vanilky. Základem pro Black Barrel je třikrát destilovaná obilná whiskey z čistého ječmene, která je vyráběna pouze jednou do roka v palírně Jameson v Midletou.

Nezaměnitelné aroma je plné a bohaté intenzivních tónů karamelu a šťavnaté sladkosti exotického ovoce. Jemná oříšková chuť je doplněná o příjemně štiplavé kořeněné nóty, vanilku a ovocnou nasládlost za kterou stojí obilné whiskey. Bohatý a intenzivní závěr nechává na patře chuť opáleného dřeva a vanilky. Whiskey Black Barrel si nejlépe vychutnáte v čisté podobě s kostkami  ledu nebo si ho můžete vychutnat v jednom z klasických irských cocktailů.

Photo: Eoin Holland – www.eoinholland.com
Photo: Eoin Holland – www.eoinholland.com
Photo: Eoin Holland – www.eoinholland.com

K dostání ve vybraných barech a obchodech nebo online.

Marketing manager