• Beauty  • Lush, Valentýn a láska na první pohled!

Lush, Valentýn a láska na první pohled!

Lush je opět tady! Tentokrát se svojí novou limitovanou valentýsnkou edicí, která je plná barev, vůní a romantiky – nechte se jí pohltit!

 

V letošní valentýské kolekci se můžete těšit na spoustu barevně a designově vychytaných produktů! K Valentýnu neodmyslitelně patří růžová, červená, bílá, květiny a srdíčka. Tohle všechno najdete i v Lush Valentýsnké kolekci – a co víc? Všechny produkty jsou nevšední, nápadité a neokoukané, ostatně jako vždy, protože tohle Lush bezpochyby umí!

Kolekci najdete od 12. ledna v kamenných obchodech i na e-shopu  a v ní vše, co si vaše srdce přeje – od produktů pro péči o tělo až po romantické koupele. Připravte se na řadu plnou voňavých dobrot, které vás vezmou na procházku do bylinné zahrady, cestu do květinové fantazie nebo povznášející plavbu citrusovým mořem.

V letošní kolekci se můžete těšit nejenom na produkty, které pohladí tělo i duše, ale které zvláční a hydratují popraskané a bolavé rty! A klasicky v oblíbené valentýsnké barvičce!

Milovníky Lushe určitě také potěší bomby do koupele nebo mýdla a to vše si můžete pro svoji drahou polovičku nechat zabalit do stylového romantického obalu! (a eko!)

Firma Lush je známá nejen svými nápaditými kolekcemi, voňavými a přírodními produkty, ale především také svým bojem proti testování na zvířatech a šetrnému zpracovávání produktů!

Jeden z nejznámějších produktů je například Shampuk, který funguje na stejné bázi jako klasický šampon, ale narozdíl od něj je zcela přárodní a šetrný jak k vlasové pokožce, tak k životnímu prostředí! Shampuk je totiž „nahý“, spolu se spoustou dalších Lush produktů – a to je jeden ze spůsobů, jak Lush chrání naší planetu! Mimo „nahé“ produktu vyrábí také recyklovatelné obaly!

 

Tak co, pro které produkty vyrazíte vy?