• Beauty  • Lush: Valentýnské překvapení

Lush: Valentýnské překvapení

Svátek sv. Valentýna se blíží! Slavíte ho s vaší nejdražší polovičkou? A nebo si na svátek zamilovaných nepotrpíte a obdarováváte se celoročně?

Tak jako tak je tady LUSH s novou valentýnskou kolekcí, které neodoláte!

Lush v nové kolekci opět propojil neskutečnou vůni, lásku k přírodě a nyní valentýnsky i lásku k druhým!

Své nejdražší obdarujte stylově a zabalte dárky do  znovupoužitelných Knot Wrapů, navíc darujete dva dárky v jednom.
Knot Wrapy jsou univerzální znovupoužitelné šátky s originálními, designéry navrženými motivy a jsou vyrobené z recyklovaných plastových lahví nebo 100% bio bavlny.

Co potom s tímto šátkem uvážete či zavážete je na vás, možnosti jsou nekonečné! Mezi krásnými balícími papíry  najdete
i zambijský banánový papír, zpracovaný v londýnské dobročinné papírně. Neposílejte jej na skládku, použijte jej znovu a znovu!

Co v kolekci například najdete?

Lama lásky: Dvojitá porce Sex Bomb se spoustou svůdného jasmínu a zklidňujícího sušeného sójového mléka se postará, aby se šťastný obdarovaný cítil dvakrát tak milovaný.

Eve’s cherry: Aby se vaše rty cítily jako v ráji, heboučké a připravené na sladké polibky, jemně je promasírujte peelingem, slízněte a nechte jojobový olej a bambucké máslo vsáknout a hydratovat. Mezitím esenciální olej z mandlí, silice z těhozevu s limetovou a davanovou silicí oblaží vaše chuťové pohárky.

Peachy (koupelová bomba): Tak šťavnatá, že byste se pro ni rozkrájeli! Tahle roztomilá bomba vyšumí v něžnou růžovou koupel překypující říznými grapefruity a sladkou davanovou silicí. Ideální, když máte před sebou (nebo za sebou) nějakou tu romantiku.

Všechny valentýnské dárky najdete v kamenných obchodech nebo na e-shopu.

 

Zdroj: archiv značky Lush