• Fashion News  • Strhněte na sebe pozornost ve stylových botách letošní zimy

Strhněte na sebe pozornost ve stylových botách letošní zimy

Jedno z nejvíce podstatných módních pravidel je obout se do správných bot. Zimní sezona stále pokračuje a nám dává o to větší námahu se nevzdat svého stylu. Ikdyž venku panují teplotní výkyvy stále je tu šance, že od kolen směrem dolů můžete na sebe strhávat pozornost a mít na sobě takový model, který se stane nepřehlédnutelným.

Možná vás výběr těch správných bot bude stát nějaké to úsilí, ale ve výsledku si je natolik zamilujete, že je nebudete chtít sundat ze svých nohou. Propadnete jim natolik, že si je budete chtít pořád fotit, a na ulici vás zastaví někdo z kolemjdoucích, který vám je pochválí. Ať už budete kdekoli, třeba pobíhat po rušných ulicích Prahy, Londýna, New Yorku nebo Paříže.

Podpatky na nohou jsou sexy a vypadají na nohou krásně, ale tenisky a nadčasové a pohodlné boty vypadají ještě líp. Pro boty značky Skechers je synonymem pohodlí, za kterýma stojí stélky s technologií Air-Cooled Memory Foam, a žádnému z modelů nechybí nadčasovost. V aktuální kolekci najdete D’Lites trend robustních bot, jenž pozdvihnou váš outfit do výšin. V kolekci nechybí měkkoučké a pohodlné válenky, které snadno nakombinujete ať už s péřovou bundou nebo dlouhým kabátem. Pánové si můžou pohrát s kombinací nadčasových modelů a svým dětem můžete rozzářit oči kouzelnými botami Energy Light s možností dobíjení.

005
003
004
002

Tak teď už víte po jakých botách šáhnout aniž byste se museli vzdávat svého stylu. Celá kolekce je k dostání v prodejnách Skechers v Centrum Chodov a Atrium Flora.

Zdroj fotografií: archiv značky

Marketing manager