• Beauty  • Makeup na vánoční párty

Makeup na vánoční párty

Období vánočních večírků je tady! A my vám přinášíme trochu inspirace na dokonalý makeup.

Ať už pořádáte párty doma, čeká vás firemní večírek, nebo jen večere s rodinou. Vánoce jsou vždy plné setkávání se se starými přáteli a seznamování se s novými lidmi. Je to velmi sváteční čas a krásné šaty, vlasy a samozřejmě makeup k tomuto období neodmyslitelně patří.

Třpytky! Ano, nečekaně…. Ale o Vánocích nutnost. Takže staré dobré kouřové líčení ozvláštněte trochou jasu.

christmas-party-makeup trpytky2

Velmi jemný, krásný až skoro andělský vzhled. Skvělý pro všechny, pro které jsou třpytivé rty a nablýskané oči moc. Zvolte světlé stíny, které aplikujte na celé oční víčko. Do ohybu naneste světle hnědý stín a nezapomeňte rozjasnit vnitřní koutek. Pak už jenom řasenka, nebo umělé řasy, které se pro tento look skvěle hodí. A je hotovo!

jemny svetle stiny

Největší vánoční klasika. Červené rty! Nikdy nás neomrzí a každý rok vypadají božsky. Dbejte na preciznost a rty orámujte konturovací tužkou a až poté nanášejte rtěnku. Díky tomu budete moci celou noc spokojeně popíjet šampaňské a rtěnka zůstane, kde má. Přidejte i rudý lak na nehty a výsledek bude perfektní!

rude rty rtenka

Linky vykouzlí nádherný pohled a hodí se ke všemu… ať k jemným, světlým stínům, kouřovému líčení, nebo rudé rtěnce.

linka

O Vánocích se toho není třeba bát a můžete se trochu odvázat. Tím nejvíc chic způsobem třeba barevnými stíny. Tmavě zelená jako klasická barva Vánoc krásně zvýrazní hnědé, nebo zelené oči. Skvěle vypadá i zlatá, nebo fialová…

zelena fialova

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10